2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim iğnem progeston normalde hiç acıtmıyo niye morardı anlamadım . Bazen benden de sıvı çıkıyo sanırım derimiz kalınlaştı belirli kısmını geri atıyo

Benim iğnem progeston normalde hiç acıtmıyo niye morardı anlamadım . Bazen benden de sıvı çıkıyo sanırım derimiz kalınlaştı belirli kısmını geri atıyo
Kesinlikle kalınlaştığına inanıyorum iğne zor giriyor derimden. Zor girince de hemen sokamıyorum iğnenin ucunu oda muhtemelen morartiyor. Prolutex progestan ayni işlevde igneler zaten bana da ilk transferimde progestan dex vermişti oda acitmiyordu ama morariyordu maalesef

Insallah guzel haberlerini aliriz..

Umarım her şey gönlüne göre olur. Gerçekten allahtan ümit kesilmez. Sabahtan beri başta lekelenme şimdide lekelenmeden daha faxla kırmızı şeklinde geliyor. Doktorla konuştuk yarın gelin kan verin dedi aslında bizi çarşamba bekliyordu. Çok demolize oldum çok üzüldüm regl olduğumu düşünüyorum. Doktor kan değerine bakmadan yorum yapamam dedi. Bana da dua edin lütfen adım halime. İnşallah üzüldüğüm gibi değildir. Pek bir umudum yok ama şimdi sizin bu mesajınızı okuyunca birax moral buldum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. İnşallah yarın korktum sonuçla karşılaşmam

cok teşekkürler inşallah yarın buraya siz de pozitif yazarsınız güzel haberi verirsinizyaaa ben de tomris hayal ediyordum hep cok guzel. inşallah koymanız nasip olur

Su anda beta durumunuz nedir ?? Doktorunuz ne dedi ?

Halimecim bende bildiğin Adet gibi kanamam oldu 2 gün. Adet oldum diye çok ağlamıştım. Evde gebelik testi yaptınmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…