2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

gaziantep nova fertil rusen atmaca.doktorumda 2. transferim ilki kimyasal olmuştu.sorun da benden kaynaklı canım sperm normal.yıllardır çikolata kistim var bekarken sezeryan gibi acık ameliyat olmuştum kistten dolayı.o da yumurta rezervimi baya düşürmüş yumurtalıkları kötü etkilemiş. amh degerim düşük ameliyattan sonra da kistim hiç gitmedi hep tekrar etti

gaziantep nova fertil rusen atmaca.doktorumda 2. transferim ilki kimyasal olmuştu.sorun da benden kaynaklı canım sperm normal.yıllardır çikolata kistim var bekarken sezeryan gibi acık ameliyat olmuştum kistten dolayı.o da yumurta rezervimi baya düşürmüş yumurtalıkları kötü etkilemiş. amh degerim düşük ameliyattan sonra da kistim hiç gitmedi hep tekrar etti.
Anladım teşşekür ederım canım

Nasıl bı sureç zormu
Ben ne yapılacağını bilmeden gitmiştim anestezi altında yapıldı 15 dk sürüyor sürmüyor aynı gün taburcu oluyorsun benim hafif ağrım olmuştu ama ertesi güne kalmadı anesteziden dolayı anlamıyorsun bana göre korkulacak birşey değil canım

Kızlar hepinizden Dua istiyorum. 45 yaşındayım.Heralde içinizde yaş olarak en büyüğünüz ben oluyorum 🙈 Tıbbi olarak yumurta çıkmadığı için bu son denemem. Transfer günüm hariç bugün 7. Günüm. Dün(6.gün) erken gebelik testi yaptım negatif. 38 yaşında evlendim. Sanıyordum ki doktora gidiyorsun para veriyorsun hooopp ikiz bebeklerin oluyor 😂😂😂 nerde 🙈
2 yıl önce 1 yumurtam çıktı. 3. Gün embriyosu taze transfer yapıldı. 10. Gün lekelenmem oldu adet oldum diye kendimi yerlere atarak ağladım. Valizimi toplayıp eşimle şehir dışına çıktım. 10 kiloluk valiz taşıdım hopladım zıpladım. 15. Gün doktorum (arkadaşım olur kendisi) aradı test yaptınmı diye. Hayır adet oldum dedim. Çabuk test yaptır dedi. Kan verdim hamileymişim. 8 haftalıkken kalbi durdu. Tekrar bi yumurtam çıktı dondurduk. Birdaha yumurta çıkmayınca bunu uyguladı doktorum. Hepinizden Dua istiyorum. Asla ümidinizi kaybetmeyin. Ben 42 yaşında tek yumurta ile hamile kaldım. Sizlerin yaşında olmak için neler vermezdim ki ♥️ Dualarda buluşalım

Kızlar hepinizden Dua istiyorum. 45 yaşındayım.Heralde içinizde yaş olarak en büyüğünüz ben oluyorum 🙈 Tıbbi olarak yumurta çıkmadığı için bu son denemem. Transfer günüm hariç bugün 7. Günüm. Dün(6.gün) erken gebelik testi yaptım negatif. 38 yaşında evlendim. Sanıyordum ki doktora gidiyorsun para veriyorsun hooopp ikiz bebeklerin oluyor 😂😂😂 nerde 🙈
2 yıl önce 1 yumurtam çıktı. 3. Gün embriyosu taze transfer yapıldı. 10. Gün lekelenmem oldu adet oldum diye kendimi yerlere atarak ağladım. Valizimi toplayıp eşimle şehir dışına çıktım. 10 kiloluk valiz taşıdım hopladım zıpladım. 15. Gün doktorum (arkadaşım olur kendisi) aradı test yaptınmı diye. Hayır adet oldum dedim. Çabuk test yaptır dedi. Kan verdim hamileymişim. 8 haftalıkken kalbi durdu. Tekrar bi yumurtam çıktı dondurduk. Birdaha yumurta çıkmayınca bunu uyguladı doktorum. Hepinizden Dua istiyorum. Asla ümidinizi kaybetmeyin. Ben 42 yaşında tek yumurta ile hamile kaldım. Sizlerin yaşında olmak için neler vermezdim ki ♥️ Dualarda buluşalım
Allah gönlünüze göre versin
Umarım bu sefer bebeginiz sizinledir ♥️
Saglıkla kavusun insallah🌸

Merhaba kızlar, 14 şubatta 5. gün çift embriyo trabsferi yapılmıştı, 10. gün 126 - 12. gün 183 çıktı değerim artış %45 yani. Bu şekilde olup gebeliği devam eden oldu mu yoksa kimyasal gebelik mi geçiriyorum:KK43:
Canım benimde ilk test 9. Gün 160 çıktı ikinci test iki gün sonra 220 çıktı bi gün sonra yine test verdim yani (36 saat sonra) 420 çıktı

Bende anlamadım nasıl oldu böyle doktor 220 sonucu saymadı
Kızlar lekelenmeniz transferin kaçıncı günü oldu ve ne kadar sürdü lekelenmeniz. 10. Gündeyim lekelenmem var yardımcı olabilir misiniz
Benimde sadece 11. Gün lekeleme oldu
Bugün 21. Günüm

Ah hayat gerçekten mucizelere gebe. Umarım gönlünüzce olur her şey. Ben de 28 yaşındayım, yumurtalarım da güya vardı ama tutmadı. Nasip, yaşa takılmayın. Gerçekten nasibinizde varsa olacağı varsa oluyor 🙏🏼💐

X