2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sizinki nasıl oldu. Kanama yaşadınız mı, yaşadıysanız kaçıncı gün yaşadınız. Sonucunuz nasıl olduu. Teselliye ihtiyacım var.
Canım 2 yıl önce gebe kalmıştım. Onda yaşadıklarımı yazdım. Şuan yeni ve son transferimi oldum. 2 Mart tahlil günüm. Bende heyecanla bekliyorum. Tek embriyom vardı ikiz olsun diye Dua ediyorum 2 yıl önce gebe kaldığımda 10. Gün evde test yaptım bişey yok. 11. Gün lekelenme ardından kanamam oldu. İlaçlarımın hepsini bıraktım. Çok ağladım. Sonra bir sürü eşya taşıdım. Aradan 4 gün geçti doktorum test yaptınmı diye arayınca ona ayıp olmasın okadar uğraştı diye gittim kan verdim aaa oda ne hamileymişim. Yine çok ağladım bu sefer mutluluktan 8 haftalıktı. O sene İstanbul’da bi fırtına oldu. Yan binamızın çatısı uçtu yere düştü evde yanlızdım o sese çok korktum. O korkuyla içimden bişeyin koptuğunu hissettim.Ertesi gün kanamam oldu. Kalbi durdu. Öyle kaybettim. Kısmet değilmiş. Şimdi tahlil günümü bekliyorum. Bildiğim bütün duaları okuyorum bi forumda Ettehiyyatü okuyup tek embriyoyla ikiz gebe kalan birini okumuştum. Habire Ettehiyyatü okuyorum Rabbimin katında çok yeterki Ol desin

İnşallah ikiziniz olur
Neden son transfer dediniz hiç yumurta oluşmuyor mu

İnşallah ikiziniz olur
Neden son transfer dediniz hiç yumurta

İnşallah ikiziniz olur
Neden son transfer dediniz hiç yumurta oluşmuyor mu
Çokkkk Aminnnn canım isteyen herkesin olsun inşallah benim 5 yıldır Amh 0.01 yani menapoz Tıbben ben menapozda hamile kaldım. Yumurta arada çıkıyor ama hormonlardan dolayı doktorum boş yumurta deyip almadı. Dondurulmuş yumurtayı uygulayalım dedi bu sefer Adetten kesildim. Adet olmadan dondurulmuşu uygulamıyorlar. Adet olmak için uygulamadığımız tedavi ilaç kalmadı bitürlü Adet olamadım.1 sene bekledim. Ömrüm boyunca kist felan olmadı bende bide kist çıktı 2 mm civarı. Tıbben yapacak bişey kalmayınca Bi deli cesareti ile Rahim sülüğü yaptırdım Adet olmaya başladım. 2. Ay doktora gittim kistte yok oldu Sülükten sonra. Adetimin 3. Günü gittim sülükten sonra hormonlarımda normale döndü. Şifa Rabbimden bizler vesilelere başvurduk. O şekilde başladık. 19 Şubattada transferimi yaptılar. Şimdi “Ya Rabbim 40 yaşından sonra 6 evlat verip Ümmete Anne olmakla şereflendirdiğin Hatice Annemizin yüzü suyu hürmetine bana ve isteyen herkese Hayırlı sağlıklı imanlı huyu güzel yüzü güzel Çifter Çifter evlatlar Nasip eyle” diye Dua ediyorum. Aminnnnn deyin kızzzzzzz Bi Dua ya 40 kişi Amin derse olurmuş derler

Aminn

Kızlar bugün 6. Günüm, 3. Gün embriyosuyla transfer oldum. Bu sabah kaset ve gebelik testi yaptım. Kaset silik çıktı fakat gebelik tek çizgi korktum ya (

Hanımlar 3. Gün embriyosu transferimin 10.günü kan testi 173 yani pozitif Lilakahve Bu kandil gününde darısı tüm bekleyenlerin başına, bebeklerimize kavuşmak dileğiyle
Maşallah bende 3. Gün embriyosu taze transfer oldum 5 mart sonucu alacaz erken test yapmayı düşünmüyorum adete benzer ağrılarım oluyor hayırlısı inşallah

O zaman günün 2. Pozitif haberi de benden gelsin 6. Günüm bugün 5. Gün embriyosu dün de zaten atmıştım silik çıkmıştı bundan çok daha az kaser test de yaptım onda da çok silik belirdi allahım inşallah güzel bir şekilde ilerler hepimizinki

Eklentiler

• E483D10D-CD96-46E8-BE51-D303453814F5.jpeg
    39,6 KB · Görüntüleme: 79
  • D3053537-963C-403E-930B-DFB7F65BBEB9.jpeg
    61 KB · Görüntüleme: 68
  • 303FE70D-7803-4953-BD12-373EC44D7555.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 69
  • DDC8B2D8-1285-461E-A7BD-411EA336A438.jpeg
    56,2 KB · Görüntüleme: 83
Kızlar merhaba bugün 8. Günüm sabah test yaparım bi kaç saat önce sanki Çook çok silik bi çizgi var gibi. Siz de bakar mısınız? Akşam kan testine gideceğim çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum
Gördüm gördüm hayırlı olsun canım devami da güzel gelir insallah

Süper haber sağlıcakla ilerlesin sürecin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…