2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Allah yardımcınız olsunnn , umarım senle kalmayı seçer .

İnşallah düzelir her şey istediğiniz gibi olur Allah yardımcınız olsun

Ahh çok çok üzüldüm inşallah düşmez devam ediyor mu hala

Çok heyecanlııı inşallah pozitifi alırsın hayırlısıyla adetin kaçıncı günü transfer olmuş olacaksın canim?
18. Güne denk geliyo. Ay önemli bişey mi bu bu arada deli gibi ilaç verdi yine antibiyotik kortizonlu bi ilaç bi tane iğne bi tane de transfer sonrası kan sulandırıcı iğne verdi.

18. Güne denk geliyo. Ay önemli bişey mi bu bu arada deli gibi ilaç verdi yine antibiyotik kortizonlu bi ilaç bi tane iğne bi tane de transfer sonrası kan sulandırıcı iğne verdi.
18-20.gunlere geliyor normalde ama önemli olan kalınlık tabikiii. O ilaçları bana da Çarşamba verecek muhtemelen benim de pazar yada ptesi olur diye düşünüyorum. Delta cortil demi bı ilacının adı. Bendeki kağıtta da yazıyor hepsinden ben de yicem

Yok ya tetradox , prednol, promester verdi bunları transfere kadar kullanıcam. Promester iğne her gün 1 tane. Bide clexane bunu transfer günü götürücem hastaneye

Bir de tekrar estrofem yazmış ve estrofem parası ödedim sadece diğerlerine ödemedim

ee kızımda hıc morarmadı. 9 ay oldum kaymak gıbı ıdı gobusum
olabilir. yapmayadabilir ama antikoagulan oldugundan vucut kanamaya cok yatkın oluyor o yüzden morarma da cok kolay oluyor kan sulandırıcı da en cok görünen şey morarma

cok cok üzüldüm sen de cok haklısın kıyamam sana yainşallah bebegin seninle kalacak bir gelişme olursa bize de haber et bol bol dua et

Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah bebeğiniz sizinle kalır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…