2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim bugün 6 günüm 2 mrt test günü cumartesi günü deng geliyor pazartesi günü kadar beklesemi his test yapmadım bide dün akşam sancım ve çok gazim vardı

Benim bugün 6 günüm 2 mrt test günü cumartesi günü deng geliyor pazartesi günü kadar beklesemi his test yapmadım bide dün akşam sancım ve çok gazim vardı
evde test için dayanabildigin kadar dayan erken yapınca yine bekliyoruz.cok yapmak istiyorsan da varsa da cıkmayabilir bunu bilerek yap canım

evde test için dayanabildigin kadar dayan erken yapınca yine bekliyoruz.cok yapmak istiyorsan da varsa da cıkmayabilir bunu bilerek yap canım
içimde bir yapasim geliyor birde gelmiyor böyle çok takliti yapmıyorum cumartesi evde yaparım dayanamasam o güne kadar senin nasıl gidiyor durumlar

içimde bir yapasim geliyor birde gelmiyor böyle çok takliti yapmıyorum cumartesi evde yaparım dayanamasam o güne kadar senin nasıl gidiyor durumlar
Ayy nolur idrar testi yapma yaa varsa ve çıkmazsa üzülürsün git 200 300 tl ver özelde yaptır 1 saate çıkıyor sonuç
Ben yaptım 8. Gün tertemiz çıktı kaset test 9. Gün kanda 68 çıktı değerim olsa da çıkmayabilir yani en güzel kan

21 Şubat transferim bu sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım negatif.Acaba pozitif olur mu ki?Yarın kan versem net sonuç alır mıyım. Yarın randevum var zaten test isteyim o zaman net cevap alırım sanırım.Böyle bir durum yaşayan arkadaş var mı yardımcı olabilir misiniz

Ben vardım yazdım az önce

ben de 4. 5. gün yapmıştım daha da yapmadım. kan da vermedim bekliyorum. kan verebilirim bugünlerde

Ben vardım yazdım az önce
Erken yapmayın sabırlı olun bak benim 6 günüm ve hiç yapmadım hicimde pek test yapmayı düşünmüyorum o günü gelene kadar daha iyi enazinda insanın moreli bozul maz moreli yüksek olup ve aklına getirmemk en güzeli ben bazen bile unutuyorum

ben de 4. 5. gün yapmıştım daha da yapmadım. kan da vermedim bekliyorum. kan verebilirim bugünlerde
Canim sen birdaha test yapmadin mi. Aslinda en güzeli eşim 3 farkli test almis en koyu cikani buraya atmıştım. Sonra başka testle yaptim daha silik çıktı sabah yine yaptim yine silik saçma sapan bisey oldu aslinda en iyisi yapmamak ama işte

yok canım en son ctesi yaptıö bugun 7. gün kan da vermedim test de yapmadım. yarın kan verebilirim veya bugun bilmiyorum sürekli kasık agrım var korkuyorum

Kızlar 14 şubatta transfer olsun 9.gün test verdim 6 çıktı
Bugün test günüm bugünde verdim 30 çıktı kimyasal mı olur dersiniz çok korkuyorum ya doktor evet hamilesiniz ama değer düşük çarşamba tekrar test ver dedi

cok cok üzüldüm sen de cok haklısın kıyamam sana yainşallah bebegin seninle kalacak bir gelişme olursa bize de haber et bol bol dua et
Kanamam durmuş ama transfer yaptığım yere gidemiyorum uzak die burda en yakın hastaneye gidiyorum kesenin şekli çok bozulmuş ya düşecek yada ilerde yine gelişimi duracak galiba bilmiyorum

Kesınlıkle katılıyorum idrarım pozıtıf çıktı ama tatmın etmedı akşama kan verdim rahatladım

Çok erken yapmıssınz bence ıkı gün daha bekleyın heryerde okudum netbilgi 7. Gün ve sonrası kana beta karışıyo ve pozıtıf sonuç çıkıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…