2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aynı gün transfer olmuşuz. Benim embriyom 5. Gün embriyosuydu. Dediğin gibi adet olacakmış gibi ağrılarım başladı alt karında. ekstra olarakta Bacaklarım çok ağrıyor bide belime sancı vuruyor umarım ikimizinki de tutunma ağrılarıdır.Bebişim küçük savaşçım orada savaşıyor

yaptım.. cok silik bir şey görüyorum goz yanılması degilse eger cok cok silik zor fark edilecek şekilde bir çizgi görüyorum
ay cok severım atsana bakalım. sılıkse du belırgınlesebılır. ayy kızz ben 4. gun yaptıgımda hayalı cızgı cıkmıstı ıkızdı ama :)
yoksaaaa :O

ay cok severım atsana bakalım. sılıkse du belırgınlesebılır. ayy kızz ben 4. gun yaptıgımda hayalı cızgı cıkmıstı ıkızdı ama :)
yoksaaaa :O
yok yok tek embriyo benimm dur atayım telefonu uzaklasıtırıp gözlerinizi kısıp bakın

Eklentiler

• 76D2A7D6-F982-495A-821E-1F8857658CC5.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 184
Test günün bekleyecek misin erkenden yapacak mısın ? Ya hem erken gebelik testi yapanları görüp ümitleniyorum hemde negatif görürsem yıkılırım diye korkuyorum
canım ben gercekciyim neyse onu oğrenmek istiyorum sonuc odaklıyım her zaman. o yüzden evde test yapacagım ona göre cıkar ve belirgin oldugunda kan verecegim. doktoruma kalsa 2 mart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…