2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım benim 5.gün tek embriyo.
9.gün 227
11.gün 423
13.gün 1860 çıktı. Öyle olunca doktor kan vermene gerek yok dedi ve 10 gün sonrasına randevu verdi.(yani 28 şubata)
Ama ben dün devlet doktoruna baktırdım. 3,7 mm kese gördü. Dün akşamdan beri kahverengi lekelenmelerim başladı ve bel ağrılarım var. Çok korkuyorum. Zaten transferin 8.gününden 10.güne kadar olmuştu leke. Şimdi yine başladı. Dua edin valla arttı lekelenmem az önce baktım da😥
içerde kanama alanına baktı mı.
arttı ise farklı bir doktora baktır kendi oldugun yerde.

9.gün 227
11.gün 423
13.gün 1860 çıktı. Öyle olunca doktor kan vermene gerek yok dedi ve 10 gün sonrasına randevu verdi.(yani 28 şubata)
Ama ben dün devlet doktoruna baktırdım. 3,7 mm kese gördü. Dün akşamdan beri kahverengi lekelenmelerim başladı ve bel ağrılarım var. Çok korkuyorum. Zaten transferin 8.gününden 10.güne kadar olmuştu leke. Şimdi yine başladı. Dua edin valla arttı lekelenmem az önce baktım da😥
Yaa çok sevindimm çok güzel artmış maşallah benim ilk tüp bebek kiximdada leke oldu canım dinlen sadece :) şuan 4yasinda kızım benimde 5.gun embriyosu dün 5 gunumdu idrarı silik görünce ben de kan verdim 10.57 çıktı bekliyorum şimdi bir kaç gün geçmesini bakalim

9.gün 227
11.gün 423
Bende bu arada proluton depot iğne vuruluyorum haftada 1 verdi 2 kere vuruldum düşük onleyici dedi bende bu igneyi sorabilirsin bi

Yaa çok sevindimm çok güzel artmış maşallah benim ilk tüp bebek kiximdada leke oldu canım dinlen sadece :) şuan 4yasinda kızım benimde 5.gun embriyosu dün 5 gunumdu idrarı silik görünce ben de kan verdim 10.57 çıktı bekliyorum şimdi bir kaç gün geçmesini bakalim
İnşallah seninki de sağlıkla artar her şey kolaylıkla olur canım benim

Benim doktorum inat etti hiçbir şey kullandırmıyor. Ne yapsam bilemedim ya yarın başka bir doktora gideceğim bakalım onun da yorumunu alayım
Ne alaka ben transfer gününden beri progestan dex iğne vuruluyorum ve 2dir proluton iğne vuruluyorum progestan ta vajinal atıyorum bilmiyorum faydası nasıl olcak ama

Umarım öyledir ilk denemem 2 olumsuz aşılamam oldu bu bekleyiş insanı strese sokuyor.Sebepsiz İnfertilite bizim dr umutlu konuştu ama ben yine olumsuz yanıt alırım diye çok korkuyorum
Gönlünü güzel tut insalalh malesef sabır işi öyle ve sınavımız var bı şekilde güzel günler gelcekte bekliyoruz işte canım rabbim güzel sonuçlar verdirsin insallah

benim dr . 5. gun embrıyosuna 13 gun kan testı ıstedı.
hep ılerı ılerı atıyor :) hayrolsun ınşallah
hersey yolunda ınsallah sevındım :) senın degerlerın nasıldı. tek bebiş mi
🤣
benim 10 günümde degerim 1067 idi biraz korktum cok yüksek diye. 2 embryo transfer edildi ama su an bir kese görünüyor. iki hafta sonra daha net görünür ,ikiz olup olmadigi hemen görünmüyormus dedi dr

Ne alaka ben transfer gününden beri progestan dex iğne vuruluyorum ve 2dir proluton iğne vuruluyorum progestan ta vajinal atıyorum bilmiyorum faydası nasıl olcak ama
Canım benimki doğal siklus ilerledi. 2 tane transfer çeşidi varmış. Biri ilaçlı yani seninki gibi. Diğeri de doğal olan vücudun kendisi her ay hamilelik sürecine giriyor ya. Ama hamilelik olmazsa adet oluyoruz. İşte o süreci takip edip tam gününde transfer yaptı ki vücut kendisini hamile sanıp o hazırlığa devam etsin diye. Yani progesteronu falan kendi vücut salgıladığını kullanıyo şu an. Doktor dışarıdan dışarıdan vermiyor.

Canım benimki doğal siklus ilerledi. 2 tane transfer çeşidi varmış. Biri ilaçlı yani seninki gibi. Diğeri de doğal olan vücudun kendisi her ay hamilelik sürecine giriyor ya. Ama hamilelik olmazsa adet oluyoruz. İşte o süreci takip edip tam gününde transfer yaptı ki vücut kendisini hamile sanıp o hazırlığa devam etsin diye. Yani progesteronu falan kendi vücut salgıladığını kullanıyo şu an. Doktor dışarıdan dışarıdan vermiyor.
Aa çok değişik bak bide benim bu ikinci tüp bebek cidden hiç duymadim bunu :) ay inşallah ama vücut lar zaten sorunlu hani kendi kendine hamile kalabilsek neden tüp bebek deneyelim biraz açıkçası karışık geldi ama insallaj doktorun dediği gibi doğal ilerler canım

Üzülüyorum çıkınca artık bekliycem canım testimde yok ama sağ kasığımda bi ağrı var anlatamam sabahtdan öyle aha adet oldum diyorum yok beyaz akıntı var az
Ya öylede canım keske kan verebilsehdin böyle kararsizda kalman da zor ama bak benimde kasık ağrım var ve demen gibi akintimda aynı şekilde

X