2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ya öylede canım keske kan verebilsehdin böyle kararsizda kalman da zor ama bak benimde kasık ağrım var ve demen gibi akintimda aynı şekilinş

Ya öylede canım keske kan verebilsehdin böyle kararsizda kalman da zor ama bak benimde kasık ağrım var ve demen gibi akintimda aynı şekilde
Sabır ediyorum artık tek cizgi görmek istemiyorum. Bi gün Allah nasip ederse bi sürü test alıp hepsini kızartıcam o cift çizgiyi görücem öyle morelimi bozuyo

benim 10 günümde degerim 1067 idi biraz korktum cok yüksek diye. 2 embryo transfer edildi ama su an bir kese görünüyor. iki hafta sonra daha net görünür ,ikiz olup olmadigi hemen görünmüyormus dedi dr
ay valla sevındım ya. bu zamanda 3 çocuk bana çok. bile isteye yapanlara saygım var . kalabalık aile güzel ama ben ekmeklerını 3 e bölmek istemiyorum. Yine de Allah bilir. onu da göze alarak sonuçta çıktık bu yola.
Gönlümden tek geçiyor sadece. her anlamda zorlanırım. maddi de. manevi de yetemem dıye dusunuyorum. kızım var ona bile zaman ayıramadıgımı dusunuyorum bazen. (çalışıyorum, bırakma gıbı bır durumum yok)
Arkadaslar burada gec ogrenmeme bıraz sasırdı ama. cok gelgıt yasadım. sankı ısteyen ben degılmısım kızıma ıhanet etmısım gıbı hıssettım.
cok sukur o duygu su an gectı. herkes yasıyor mu bılmıyorum.
Hakkımızda hayırlısı. Mevlam neylerse guzel eyler

kimyasal gibi duruyor ama inşallah oyle olmaz bundan sonra katlanarak yükselir. aynı saatlerde mi verdin?

Proluton iğne yapıldı mı? Progestan fitil kullanıyor musun? Kese çevresinde kanama alanı başladığından lekelenme oluyor. Bir hafta yatman gerekir elzem durumlar için kalkman gerekebilir doktorun ne yaptı ne yapıyor ne diyor

Canım doktorla telefonda görüştük. Bana normaldir olabilir. Progesteron desteğine gerek yok. Sürekli yatakta yatma ama hayatını biraz yavaşlat dedi

ay kızmayın ama 2 tane alacaktım yarın sabah ve ptesi için. ama şeytan kanıma girdi bugun de keyfi yapmak için bir tane daha aldım
bugun kacıncı gunundu.
yok ben yapılmasından yanayım :) nerde umudumun kesılmesını burada baskasına soyleyemesemde ben bılıyorum kendım ıcın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…