2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Progesteron rahim duvarı kalın olsun kanama bebeğe zarar vermesin diye veriyolar kendi doktorun niye öyle bişi demiş hayret kalp atış duydunuz mu

Benim de 8. Günden beri az az lekelenmem var ama doktorum kırmızı olmadığı sürece korkma dedi ve de adet tarihimiz yaklaştığı için vücut o döngüye alıştığı için lekelenme yapabilirmiş

barkod numarasıyla nerden ve ne zaman bakacağım şimdi ben sağlık ocağına bugün sabah verdiğim kan için.
Barkodun kenarında www. Diye bile var o siteye git kimlik ve barkod numarası yazıp öğreniyorsun
Bende hala çalışılıyor yazıyor tamamlandı yazınca sonuç çıkmış demek

Merhabalar ben aranıza yeni katıldım 15 Şubat'ta transfer olan varmı benim bugün 8.günüm ama idrar testinde negatif çıktı test günüm pazar benim gibi olan varmı

Kızlar fitili bazen yapamıyorum küçücük bir şey ama olmuyor gerçekten canım acıyor. Sizde de böyle olan var mı??? Ben mi yapamıyorum acaba
Benim de ilk transfeeim de acıyordu baya . Ama ikinci transfeeim acımıyor ilki gibi neyden kaynaklanıyor bilmiyorum gebelik aşısı yaptığım için acaba rahim duvarı kalınlaştıtmak için yaptırmıştı doktorum ona yoruyorum

Barkodun kenarında www. Diye bile var o siteye git kimlik ve barkod numarası yazıp öğreniyorsun
Bende hala çalışılıyor yazıyor tamamlandı yazınca sonuç çıkmış demek
ya ben de oyle bir şey yok
ben sadece barkod numarasını cektım telefon ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…