2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar selam
Ben bugün birdaha kan verdim çarşamba günü beta 40 çıkmıştı bugün 63 çıktı tüp bebek merkezinden hemşire çarşamba tekrar kan ver dedi yani dr um öle demiş
Biraz korktum yeniden arayıp bu oran normal mi diye soracağım
İki gündür kasıklarda adet ağrısı gibi bi ağrım var ama kanama yok

Kaçıncı gün 40 çıkmıştı

ben bugün keseyi görmeye gittim 8 martta da beni kalp atisi icin cagirdi.bence sizde ikisini bi arada görmek icin ola bilir
benim dr . 5. gun embrıyosuna 13 gun kan testı ıstedı.
hep ılerı ılerı atıyor :) hayrolsun ınşallah
hersey yolunda ınsallah sevındım :) senın degerlerın nasıldı. tek bebiş mi

Olumsuz sonuç alan arkadaşlarm ne zaman basladı adetiniz??.. Kaç güne gelir.. Benim uzun sürmez üç güne gelırdı diğer tedavımlerimden bildiğim ..belkı de akşama olacam hani tabi bilemiyorum..

Ay burayı kaçırmışım transferin kacinci günü öğrendiniz kaç çıktı hemen bilgi istiyorum
Canım benim 5.gün tek embriyo.
9.gün 227
11.gün 423
13.gün 1860 çıktı. Öyle olunca doktor kan vermene gerek yok dedi ve 10 gün sonrasına randevu verdi.(yani 28 şubata)
Ama ben dün devlet doktoruna baktırdım. 3,7 mm kese gördü. Dün akşamdan beri kahverengi lekelenmelerim başladı ve bel ağrılarım var. Çok korkuyorum. Zaten transferin 8.gününden 10.güne kadar olmuştu leke. Şimdi yine başladı. Dua edin valla arttı lekelenmem az önce baktım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…