2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar doğal siklus ile dondurulmuş embriyo 5. Gün transferi yaptırıp pozitif sonuç alan var mı?  öncekinde 1 tane taze transfer olmuştum negatif oldu bu defa 2 embriyo transfer edilecek çok korkuyorum, umut olacak birileri var mı aramızda ?

Bendede transferdn sonra başladı 5 aylik gibi göbeğimm var 2 gün çok bel agrisu oldu 5 6 günde oldu 2 gündür pek yok iyi bisymi bilmiyrm
Ben de de öyle şu an 4 bitti 5 e giricem ilk günler gibi değilim bel ağrısı karın ağrısı geçti. İyi bişey mi ben de bilmiyorum var demekki böyle bi çok kişi inşallah hayırdır diyelim

Kızlar bisey sorcam hangi balık türlerini yiyebiliriz. Acaba hepsi yenmiyor ya sizin tercih ettiginiz var mı pek sevmiyorum somondan başka ama yemeye çalışacağım

Ben de de öyle şu an 4 bitti 5 e giricem ilk günler gibi değilim bel ağrısı karın ağrısı geçti. İyi bişey mi ben de bilmiyorum var demekki böyle bi çok kişi inşallah hayırdır diyelim
Ay bendede yoktu 6 7 ci gün 8 ci gün simdi adet agrisi basladi sevinsek mi üzülsemmi bilemedm

Yok canım ben 19 şubatta transfer oldum bugün daha 3.günüm ama senin senin 7.günün ama sen yaptın mı

Ben geçen yıl mart ayinda 5. Gün dondurulmuş transferi olmuştum ama negatif oldu şuan yine 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum bugun 7. Gunum ama yine negatif hissediyorum cunku hic gebelik belirtisi yok bende

Ben 19 şubatta transfer olmuştum az önce biraz bişeylere gerildim ve kasık ağrısı ve rahmimde batma başladı normal mi sizce yaşayan var mı

Merhaba canım ben doğal siklus ile pozitifi gördüm darısı senin başına

Sana umut olmaya geldim doğal siklus ile dondurulmuş embriyo transferim yapıldı ve hamileyim kese görmeye gitmedim ama galiba ikizler beta çok yüksek geldi benimde ilk transferim başka bi yöntemle olmuştu tek embriyoydu ve tutmamıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…