2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar,
Ben 1 Şubatta 2. Kez tüp bebek transferi oldum. 1 adet 3. Gün embriyosu.
12 şubatta kan verdim betahcg 28 çıktı.
14 şubatta kan verdim 36.8 çıktı.
Doktorum 19 şubatta tekrar kan vermemi istedi ve 30 çıktı.
22 şubatta bir de ben kan alayım dedi ama başka doktorlara da danıştım ve kimyasal gebelik gibi görünüyor dediler. Son embriyomuzdu .
Sanırım aşılama deneyeceğiz, öncesinde denememiştik. Aşılama yaptıran var mı aranızda? Tüp bebek süreci maddi manevi zor bir süreç. Aşılama nasıl? Bilgi verebilir misiniz?
Öncelikle geçmiş olsun. Tüp bebekle olmayan aşılamayla hiç olmaz bence tamamen para ve vakit kaybı olur canım. Ara vermeni ama aşılamayı denememeni daha sonra tekrar tüp denemeni tavsiye ederim zaten tutma olasılığı aşılamanın %10

Doktorumuz aşılama sizin için çok çok uygun dedi, fiyat olarak da çok daha ulaşılabilir. O yüzden düşünüyoruz açıkçası.

Doktorumuz aşılama sizin için çok çok uygun dedi, fiyat olarak da çok daha ulaşılabilir. O yüzden düşünüyoruz açıkçası.
Doktoru dinlemek tabiki en sağlıklısı ama tüp bebek olmayınca da mı aşılama yine de çok çok uygun dedi şaşırdım açıkçası. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Sen ne düşünüyorsun canım yaptıracak mısın hemen ama şöyle bir şey var benim opudan itibaren rahmim çok kasılıyordu illaki dinlenecek bir , ikincisi benim geride kalan hiç embriyom yok 😩 hangi doktora gidiyorsun?
Benimde 2 embriyom gelişmişti. Biri donduruldu. Şimdi o dondurulan için görüşmeye gideceğim. Doktorum çok tecrübeli mutlaka 3. denemede daha ince eleyip sık dokuyacaktır.
Acıbadem Hastanesinde tüp bebek bölüm başkanı Turgut Aydın’a gidiyorum ben. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏

Doktoru dinlemek tabiki en sağlıklısı ama tüp bebek olmayınca da mı aşılama yine de çok çok uygun dedi şaşırdım açıkçası. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
Tüp bebek tedavisine direk geçiş yapmayı biz istemiştik, alternatifleri hiç görüşmemistik, ilk transfer sonrası olumsuz sonuç alınca aşılamayı düşündük, doktor bizim durumumuzda uygulanmasının olumlu sonuçlanacagini düşündüğünü söyledi fakat dondurulmuş embriyonuzu yabana atmayın dedi. Süreç böyle gelişti...

Kızlar günaydın ben 21 gün önce transfer oldum. İki gündür ev işi yapıyorum banyo duşakabin lavabo falan temizliyorum, eğilip kalkma falan oldu baya. Bir yandan da endişe var. Sıkıntı olur mu sizce

Kizlar doktorla gorustum. 8 martta gidecegim
Benim dr kese filan bakmiyor galiba..gunu de gec vermisti. Degisik yontemi 😅
Ikiz olabilir mi dedim . Onu usg de anlariz dedi.

Tutunmadı galıba hiç ümidim yok olsaydı 8 gunde çıkardı 2 gun sonra kan testi sanmam çıkacağını mahv olmuş durumdayım yanı gözümün yaşı kurumuyo
Ahh bu saatten sonra biraz zor 😔
Lütfen kendini çok üzme. Bu bir tedavi süreci malesef ki ilkinde tutmayabilir ama elbet bir gün mucizene kavuşacaksın inan bana 💕🙏🏼😔 kendini toparla canım bu günler de geçecek 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Tutunmadı galıba hiç ümidim yok olsaydı 8 gunde çıkardı 2 gun sonra kan testi sanmam çıkacağını mahv olmuş durumdayım yanı gözümün yaşı kurumuyo
Hem bak daha 22 yaşındasın genceciksin önünde birçok yıl var yumurtaların kaliteli, daha ne olsun. İlkinde tutmadı evet ama eminim bir sonraki denemen çok güzel olacak 💕💐🩷🐥🐥☺️

Üzülme dicem ama insanin elinde degil o kadar emek o kadar uğraş sonucu negatif olunca insan gerçekten husrana uğruyor benimde 7. Gunum bugun ama bende de hic belirti yok benimde negatif sanirim 😒Rabbim hayirli olani tez zamanda bizlere nasip etsin inşallah bundada vardir bi hayir canim üzme kendini

X