2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hazir miyiz 😄

Eklentiler

• 1000052836.jpg
    1000052836.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 106
Arkadaşlar bugün makinaya çamaşır koydum koyarken oturdum yere ve biraz kapağına doğru uzandım sanki..sonrasında bel ağrım ve kasık ağrım oldu bişey olmuşmudur çok korkuyorum 😨 normalde hiçbi iş yapmıyorum kaç gündür bugün nerden yaptıysam 😥 bel ağrım normalde ayakta durunca oluyordu bide ara ara kasık ağrım oluyordu ama hemen sonrasında olunca çok korktum 😥😥😥
Hiçbir şey olmaz canım korkma ben 2.gün bile çamaşır attım koydum çıkardım katladım vs pozitif oldu. İnşallah sağlıkla ilerler tabi. Ama tutunup tutunmaması iş yapıp yapmamakla alakalı değil. Geçenki transferimde de yapmıştım. O da pozitif çıktı. Sonra kimyasal gebelikmiş gerçi ama olsun tutunma problemi olmadı yani. Kimyasal gebelik de embriyo sağlıklı değilse oluyormuş. Benim doktorum tutunacak embriyo tutunur böyle şeylere takılmayın diyor.

Merhaba sizlere sormak istediğim şeyler var yarın OPU olacağım, ağrı oluyor mu sonrasında ya da zor bir süreç mi? OPU sonrası 3- 5. gün mü transfer oluyor ve transfer sonrası ilaç kullanımı oluyor mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler 🌼
Canım kaç yumurtan var. Yumurta sayısı fazlaysa ağrı artabiliyor çünkü. Benden 12 toplanmıştı. Yanımdaki kişiden 5 tane. O bana göre daha rahattı. Bazı kişilerin 20 30 yumurtası oluyor onların ağrısı fazla olabiliyor. Eğer taze transfer yapılacaksa ağrı kesici serum falan vermiyorlar yani bana vermemişlerdi o yüzden benim ilk gün biraz ağrım olmuştu. Ama çok korkacak kadar değil. Adet ağrısı gibi. Bi de sanki çok tuvalete sıkışmışım mesanem ağrıyor gibi karnımda değişik baskı vardı.

aynı saatlerde aynı yerde mi verdiniz
Evet aynı saate aynı yerde verdim yarın tekrar vericem en son salı günü 3 te verdim öndan önce pazar 3 te vermiştim yarın tekrar 3 te vericem yani şuanlık 372 den 566 ya yükseldi tam 2 katıda değil ama sınırda sizce normal mi kese hala yok

Egerki aynı saatte ve aynı yerde verdiyseniz bence bi kez daha verın tam sınırda %60 ve üzeri makul görülüyo sizinki tam sınır
Yarın tekrar vericem inşallah 2 katı artmiş olur ama iki ksto artıpta kese görünmediğinde dış gebelik mi oluyor dış gebelikse gecikmelte istemiyorum sezeryan gibi alınıyor diyolar çok korkuyorum 🥹

Yarın tekrar vericem inşallah 2 katı artmiş olur ama iki ksto artıpta kese görünmediğinde dış gebelik mi oluyor dış gebelikse gecikmelte istemiyorum sezeryan gibi alınıyor diyolar çok korkuyorum 🥹
Hayır suan o düzeyde değil ıkı katı artmışsa sorun yoktur ama tabi takipte kalın normlade 1500 üzeri gözükür kese

hayır canım dış gebelik olamaz dış gebelik çok yüksek artıyor ama 2 gün sonra doktora artık gidebilirsin kese görünebilir. Tam 2 katı artmamış ama inşallah sağlıklı gelişimdir.
İnşalalah yarın kan vericem tekrar inşallah 2 katı artmış olur sağlıklı gebelik olması için 48 saate değerin 2 katı artmış olması lazım diyolar benim 2 katı olmadıya tedirginim. Rabbim sağlıklı bir gebelik nasip eder inşallah isteyen herkese

X