2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yok hayır bir zorlanma olmadı zaten olsa kanama olurdu herhalde

Sağlıkla tutunsun bebeğin

Transfer gününden 5 gün eksilt. Sonra bi 14 gün daha eksilt. O gün adet başlangıç günün kabul edilir. Kaç hafta olduğu da adetin başlangıcından hesaplanıyor zaten

Aaa benimde çıktı omzumda ve kaşınıyor

İyi akşamlar kızlar bende 14 şubat trasfer oldum aranıza katılmak ıstedım bu gun test yaptım ama bı şey çıkmadı tek çizgi kasıklarımda karnımda belımde ağrı var sonradan pozıtıfe dönermi sızce

Pazar ertesi kan testi acaba erkenmi davrandim diye düşünüyorum ama burda bakiyorum silikde olsa bile çıkanlae var

Pazar ertesi kan testi acaba erkenmi davrandim diye düşünüyorum ama burda bakiyorum silikde olsa bile çıkanlae var
Daha 6.gün bugün bence bir kac gün daha bekleyin sonra direkt kan verin daha sağlıklı sonuç alırsınız beklemesi çok zor biliyorum ama en azından 2 gün daha bekleyin

Ya o ağrılar bndede var 14 Şubat'ta transfer olmstm test yapmadm ama adet olckmsm gibi agri var bel agrisida var

Ya o ağrılar bndede var 14 Şubat'ta transfer olmstm test yapmadm ama adet olckmsm gibi agri var bel agrisida var
Aynen karnım belım hep bakıyorum acaba adetmı oldum dıye bence yapma benım gıbı üzülürsün ben bu gun yaptım erken gebelik testi kocaman tek çizgi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…