2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar sonucu çıkanlar ve listeye eklememi isteyenler beni etiketlesin lütfen. Listede güncelleme yaparım

canımmm vefalı arkadasım cok teşekkür ederim cok saol. sürekli sana bakıyordum.kızın olacakmış, kız istiyorduncok sevindim sen de hayırlısı ile kucagına alırsın inşallah
Her daim aklımda idin darısı senden gelecek güzel habere olsun
kızlar doktorumla goruştum embriyo cozunmuş 5. gün cok iyi kalite dedi cok heyecanlandım
Hadi bu defa sana sımsıkı tutunsun inşallah mevlam yüzünü güldürsün sabırsılıkla bekliyorum sevincini

Bugün 5.günüm ara ara tatlı tatlı kasık ağrılarım oluyor bu iyi bişey mi bide şu 5.gün embriyosu olanlar kaçıncı gün idrarda öğrendiniz

12. Günüm arkadaşlar 5. Gün embriyo nasıl sizce
Canim su an pozitif. Insallah artar duzenli..benimde 13.gunum bugun . Ama saglik ocaginda verdigim icin gec cikiyormus sonuc .
Karsilastirma yapmakta gerci mantikli degil..kana karismasi yerlesmesi vs herkeste farkli olabiliyor..saglikla ilerler insallah.
Dr yorum yapti mi

Bugün 5.günüm ara ara tatlı tatlı kasık ağrılarım oluyor bu iyi bişey mi bide şu 5.gün embriyosu olanlar kaçıncı gün idrarda öğrendiniz
5. Gun ben yapmistim ama yapma ben kotu ornegim
7.gun baslayabilirsin. Insallah iyiye isarettir agrilarin. Benim hala bariz agrim yok. Minik minik oluyor ama o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…