🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar dün innovita markada pik gördüm bir gebenin günlüğü pike yakın oldu ama tam pik olmadı en üstteki resimdeki testlerin üstte olanı innovita marka altta olanı bir gebenin günlüğü dün pik gördüm yani 17 ci gün innovita markada gördüm ama bir gebenin günlüğünde görmedim alttaki resimdeki olan testler bugün adetin 18 ci günü iki testte siliklesti ilk 10 dakkadaki olan halini hemen çekemedim ilk 10 dakkadaki hali baya silikti testler durdukça koyulasiyorya ben koyulasmis halini çektim ama ilk 10 dakkadaki hali baya silikti iki marka testte birden siliklesince anladim catladigini birde Baya sol kasığımda bugün ağrı var dün pik günü değerlendiremedim çatlamayi bugünü degerlendiricem artık catlamadan sonrasını da değerlendirmek gereklimi yumurta bir gün canlı kalıyor diyorlarya genelde sizce yumurtam pik olup catlamismi innovita ve bir gebenin günlüğü marka ovulaston testi yapanlar bir bakabilirmisiniz?
Yarında yapabilirimisin canım bakalım bir geneninki daha da silikleşecek mi ben birgebeninkini kullandım ve baya kopkoyu pik gördüm ama innovita da pik olduğunda bir gebeninki silik olan arkadaşlar gördük. Yumurta boyutuyla alakalıymış

Kızlar, bişey diyecem belki komik gelecek size bu kadar erken hissedemezsin diye ama ben hamile gibi hissediyorum kendimi 😂 karnimda garip bir his var ilk gebeligimdeki gibi hissediyorum. Daha reglime 9 gün var hayırlısı bakalım

Yarında yapabilirimisin canım bakalım bir geneninki daha da silikleşecek mi ben birgebeninkini kullandım ve baya kopkoyu pik gördüm ama innovita da pik olduğunda bir gebeninki silik olan arkadaşlar gördük. Yumurta boyutuyla alakalıymış
Yarında devam edeceğim inşallah canim.bende pcos varya zaten çokta 20 mmre üstü yumurtam olacağını pek düşünmüyorum iğneyle bile çok zor büyüyordu yumurtam bir gebenin günlüğü 20 mmre üstü yumurtayı algılıyor diyorlarya tedavideykende hiç 18 mmre üstü yumurtam olmamıştı 18 ze bile zor ulaşıyordu yumurtam bakalım yarinda tamamen silik cikacakmi bugünü değerlendiriyim demi çünkü baya silikti.ilk 10 dakka içinde durdukça koyulasti iki markada dün de zaten ilk 10 dakka içinde olan koyuluk halini çekmistim durdukça koyulaşma oluyor ilk 10 dalkaui baz almamız gerek diye

Kızlar, bişey diyecem belki komik gelecek size bu kadar erken hissedemezsin diye ama ben hamile gibi hissediyorum kendimi 😂 karnimda garip bir his var ilk gebeligimdeki gibi hissediyorum. Daha reglime 9 gün var hayırlısı bakalım
İnsallah hamissindir🌸 gruptaki herkes bu ay inşallah hayirlisiyla hamiş ölür🌸

:KK70:
Ben çok sabırlı bir insanımdır
bir de üzülmek istemiyorum ya :KK64:

Yarın sabah burada buluşalım :KK68:

:KK70:
Ben küçük bir yerde yaşıyorum ve sağlık ocağı hastane gibi yerlerde tanıdıklarım var
O yüzden kan tahlili vermek istemiyorum

Benim de ateşim birkaç gündür belirgin derecede
Hissediyorum
Hamilelik belirtileri arasında mı geçiyor bu canım
Tmm cnm yarın

Merhaba canım
Ben ilk gebeliğimde ilk ayda hamile kaldım kayganlaştırıcı ile
Ama kürtajla sonuçlandı
Başka yerlerde kayganlaştırıcı ile gebeliği sağlıklı devam eden yorumlar okudum
İstersen doktoruna bir sor, belki daha doğal birşey önerir
Canım kullandığın kayganlastırıcının ismi neydı? Bende kullanıyorum ama endişeliyim içime sinmiyor hiç

Yarında devam edeceğim inşallah canim.bende pcos varya zaten çokta 20 mmre üstü yumurtam olacağını pek düşünmüyorum iğneyle bile çok zor büyüyordu yumurtam bir gebenin günlüğü 20 mmre üstü yumurtayı algılıyor diyorlarya tedavideykende hiç 18 mmre üstü yumurtam olmamıştı 18 ze bile zor ulaşıyordu yumurtam bakalım yarinda tamamen silik cikacakmi bugünü değerlendiriyim demi çünkü baya silikti.ilk 10 dakka içinde durdukça koyulasti iki markada dün de zaten ilk 10 dakka içinde olan koyuluk halini çekmistim durdukça koyulaşma oluyor ilk 10 dalkaui baz almamız gerek diye
Elbette değerlendir. Yumurta büyüklüğü dediğin gibi olmuşsa yine büyük ihtimalle çatlama olmuştur ama kaçırmamak lazım. Hatta biraz fazla da uzanabilirisin🤗

İnnovata ya gore catlamis görünüyor, testleri 17-18 üst üste koyman daha belirleyici olabilir di, yani 17-17 değilde iki markayı ayrı ayrı 17-18 olarak koysan değişim daha iyi gozlemlenebilirdi
Hangi markaya guvenecegim bilemedim ben fotoları ilk 10 dakka içinde çektim çünkü ilk 10 dakkayi baz alın dedikleri için durdukça koyulasiyor sanki pik gibi duruyor ama 17 olanlar ilk 10 dakka içinde böyle koyulukta çıktı ilk 10 dakkadaki halini cektim hemen sonra 18 olanlarda ilk 10 dakka içinde çok silik pembeydiler ben biraz bekledikten sonra çektim foto biraz durup koyulasmislar ama 18 olanlar ilk 10 dakkada çok silik pembeydiler çatladı o zaman dedim şimdi çekip atsam durdukça koyulastigi için yalnis oluyor silik durdukça koyulasiyor ondan ilk 10 dakkadaki hallerini çekip.attim keşke senin dediğin gibi yapsaymisim daha iyi olurmuş canım🌸

Kızlar dün ve bugünki testim Ovulasyon. 2 gün pik normal demi. Normal diye duymuştum ama bide size sorayım istedim

Eklentiler

• 2504236A-8C90-4776-8FFA-786D57F199D4.jpeg
    2504236A-8C90-4776-8FFA-786D57F199D4.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 46
  • A6700FAF-A861-4323-897F-78AFCA7ABFC0.jpeg
    A6700FAF-A861-4323-897F-78AFCA7ABFC0.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 48
X