🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

evet canım ya biri düşse biri çıkıyor şaşırdık artık.bir ay oldu daha korunmayı bırakalı ondan öncesinde bilmezdim hormonlar nasıl olmalı bir aydır okuyorum araştırıyorum.inşallah kist oluşmaz.incir kürünü de yapim onuda yapmadım demim ozaman :) keten tohumu yağı,çörek otu yağı,çörek otu kürü,gül sirkesi,hayıt macunu,bitki çayları,arı sütü polen karışımı bunları kullanıyorum şuan.allahım burdaki tüm isteyen kardeşlerime hayırlı sağlıklı afiyetle evlatlar nasip etsin.
Biliyorum canım gelecek adetinden bahsettim zaten benim de aynı şekilde oldu.kist konusunda maalesef her açıdan tecrübeliyim. Ben hiç görmedim de okumadım da bence istisna bir örnektir o , ama her yerde yazan ve bilinen prolaktini yükselttiği normalde. İncir kürünü yapan bir çok kimse var var çünkü fsh ı yükseltseydi bu kadar yaygınlaşamazdı o kişiye özel denk gelmiştir diye tahmin ediyorum ya da kişiler.
Birini düşürsek diğeri çıkıyor onu düşürsek öteki fırlıyor nedir bizim bu çektiğimiz valla ya bir çok annenin bu hormonların varlığından bile haberi yok :KK43: çocuklarıyla yuvarlanıp gidiyorlar

Maalesef biz de sperm sıkıntısı da var yaş da var. Var da var oldurtmaya çalışıyoruz hala. Ama umut edin tabi olma yolundaki adımlardan biri sonuçta , inşallah tutmuştur 🙏
Rabim inşallah yüzünüze güler benim iki gebeliğim var bir çocuğum var birini 1 aylıkken maybetim rahatsılığı yüzünden bizde slrem sorunu yok yaşımızda genç 24 yaşım var

Peki gebe kaldınız mı bu çatlamadan sonraki değerinizle bende çatlamadan sonra progestroa tahlili yaptım 11.8 çıktı gayet sağlıklı çatlamış dedi doktor çok umutluyum sağlıkğı çatladıpı için acaba boşuna mı umut ediyorum
Benim de 16 çıkmıştı doktor sağlıklı bir şekilde yumurtamın çatladığınu söylemişti eğer döllenme olduysa hamile ihtimalin fazla demişti ama benim tüplerin biri kapalı belki de o yüzden olmadı inşallah senin döllenme olmuştur 🙏🏻😍

Merhaba kızlar, birkaç gündür şehir dışındaydım giremedim. Herkesler umarım iyidir.. Şunun şurasında şubata ne kaldı 🤗

Ben ovulasyonu takip ettim. Hiç ama hiç pik görmedim. Pik e yakın bir şey bile görmedim. O yüzden umudum yok pek. Neyse sağlık olsun. En hayırlı zamanda olur inşallah 🙏🏻

Yalnız merak ettiğim bir şey var. Her ay yumurtlama olmayabiliyor ya, o zaman da regl oluyor mu? Yani regl oluyorsam yumurtam var demek midir bu?

Merhaba kızlar, birkaç gündür şehir dışındaydım giremedim. Herkesler umarım iyidir.. Şunun şurasında şubata ne kaldı 🤗

Ben ovulasyonu takip ettim. Hiç ama hiç pik görmedim. Pik e yakın bir şey bile görmedim. O yüzden umudum yok pek. Neyse sağlık olsun. En hayırlı zamanda olur inşallah 🙏🏻

Yalnız merak ettiğim bir şey var. Her ay yumurtlama olmayabiliyor ya, o zaman da regl oluyor mu? Yani regl oluyorsam yumurtam var demek midir bu?
Regl oluyorsanız yumurtlama var demektir diye biliyorum canım. Hatta ayda 2 kez yumurtlayanlar var :)

Benim de 16 çıkmıştı doktor sağlıklı bir şekilde yumurtamın çatladığınu söylemişti eğer döllenme olduysa hamile ihtimalin fazla demişti ama benim tüplerin biri kapalı belki de o yüzden olmadı inşallah senin döllenme olmuştur 🙏🏻😍
tüplere nasıl bakıyorlar canım? yani vajinal muayenede sıkıntı olsa doktor görür dimi? yoksa ayrı özel bir testi mi var ben hiç doktorumdan tüplerle ilgili bir şey duymadım

Biliyorum canım gelecek adetinden bahsettim zaten benim de aynı şekilde oldu.kist konusunda maalesef her açıdan tecrübeliyim. Ben hiç görmedim de okumadım da bence istisna bir örnektir o , ama her yerde yazan ve bilinen prolaktini yükselttiği normalde. İncir kürünü yapan bir çok kimse var var çünkü fsh ı yükseltseydi bu kadar yaygınlaşamazdı o kişiye özel denk gelmiştir diye tahmin ediyorum ya da kişiler.
Birini düşürsek diğeri çıkıyor onu düşürsek öteki fırlıyor nedir bizim bu çektiğimiz valla ya bir çok annenin bu hormonların varlığından bile haberi yok :KK43: çocuklarıyla yuvarlanıp gidiyorlar
üstüne yorgan at hamile kalır diye bi tabir var hatta :KK70: bizde gün gün testler yapalım yok ateş ölçelim.. sanırım onlar bunları yapmadığı için stressiz geçirdikleri için hemen kalıyor biz çok stres ve plan yapıyoruz

Hayır canım yapmadım. Şöyle ben yumurtlamayı hangi taraftan hissedersem o tarafa yatıyordum bilmiyorum etkisi varmı
canım inşallah pozitifi görürsün seninledir. İyi haberlerini alırız 🙏🏻 amin. Ben bir şey sormak istiyorum hangi taraftan yumurtladığı nasıl anlıyorsun? Sancından mı? Ben kendimi mi dinlemiyorum acaba sancım olsada çöl kestiyrmiyorum. İnsanlar akıntısından takip ediyor bende öyle yumurta akı gibi akıntı hiç olmuyor sanırım

canım inşallah pozitifi görürsün seninledir. İyi haberlerini alırız 🙏🏻 amin. Ben bir şey sormak istiyorum hangi taraftan yumurtladığı nasıl anlıyorsun? Sancından mı? Ben kendimi mi dinlemiyorum acaba sancım olsada çöl kestiyrmiyorum. İnsanlar akıntısından takip ediyor bende öyle yumurta akı gibi akıntı hiç olmuyor sanırım
Yani herkesin bünyesi farklı denemeye ilk başladığım zamanlar bende anlamazdım ama tecrube ede ede öğrendim. Bide ben yumurta takibi doktor kontrolunde çok yaptım benim sağ yumurtalığım diğerine göre daha baskın çoğu kez sağdan yumurtluyorum ağrıda çoğunlukla sağda oluyor. İlk gebeliğim de sağda olmuştu ikiz

Bu ay doktor kontrolunde yumurtlama takibi yaptım ve yumurtlama olmadı. Bende yumurtlama olmadıysa ne zaman adet olurum diye sordum rahim kalınlığı falan güzel tam olman gereken günde olursun dedi

X