🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

sevayd sevayd sevoşum sımdı baktımda bırwz nette bızım prolaktın niye düşük ay😀 benım sımdıye kadar hep 18-20 cıkmıs.ılk kez 8 cıkmıs.sonra fsh 5 nasıl cıktı benım.cok alakasız yani.9 lardan 5 e nasıl düştü.senın prolaktınde onceden boyle dusuk cıkıyomuyfu ılk kez mı boyle cıktı.benım hormanlar ters yuz oldu,neden anlamadım.uff ya üst sınırda vıkar ya alt sınırda😀normalını istiyorum ben😄bu yıl kılo aldım dıye pkodan suphelendıler ya(kıloyla ortaya cıkabılıyomus)bende 7-8 kılo aldım(hala kılom boyumu gecmedı ama sorun yok😂)polıkıstık over yaparmı acaba bu dusukluklerı.keske aramızda bı kadın dogumcu olsaydıda sorularımıza cevap verseydı😀😀
Benim prolaktin 10 12 falan çıkıyordu hep canım ilk defa 5 çıktı anlamadım ben de.kiloyla mı alakalı diyecem ama sanmıyorum ya ben de şu iki ayda 6 7 kilo falan aldım sigarayı bırakınca boşluğunu yemekle doldurdum biraz yürüyüşe de başlamama rağmen şiştim davul gibi😂 valla sana biiey söyleyeyim mi bizim şu bir senede öğrendiğimizin bşraz daha fazlasını ve teoriğini biliyorlar ama pratikte kafa kafaya gideriz yani çoğuyla.bir sürü doktor gezdim pratikte daha öteye giden yok tüp bebek doktorları nı ayrı tutuyorum ama standart kadın doğumcular bizim bildiğimizi söylüyor sadece.kadın doğumcu olsa aramıza hirecek kadar deli mi canım zaten niye girsin bide kendi keline ilaç süremeyip bizden mi medet umcak 😂😂😂

Varya kucuk yerde yasamanın lanetı.buyuk seyler ıcın kayserııye godıyoruz ama sırf tahlıl ıcınde gıdılmez yanı.şöyle adam akıllı bı doktor yok ya gercekten.yas olmus 34 daha amh bıle bakılmamıs bana hıc.adet oldugumda yıne hormon vercem bu ay.ınsan evladı gıbı bı doktor bulmaya calıscam bakalım.ılgılı bastan savmayacak.ozeldekı drlar resmen basından savıyor,yumurta takıbı yapalım dedm adama ne gerek var kullan kolomenı gınde 2 kere sonra ıgne vuralım dıyo adam ugrasmak bıle ıstemıyor.cok sıkıldım ya gercekten.
Tam aklımdan geçeni yazdın biliyor musun ve iki gündür eşime söylendiğim dertlendiğim şeyi yazdın şuan. Sen yine daha gençsin ya ben gittiğimde direkt yaş geçmiş iş bitmiş gibi bakıyorlar hormon tahlili diyene kadar şekilden şekile giriyorum ne gerek var diye bakılmasından o yüz ifadelerinden bıktım gücendim artık şuan yazarken gözlerim doldu ağlayasım geliyor ben de biliyorum yaşım geçmiş değerlerim kötü tüp bebek merkezine gideyim bol para saçınca etrafında fır dönüyorlar sen aramadan onlar arayıp bilgi veriyorlar ne kullanayım diye yana yakıla sormadan onlar zaten şunu şunu kullan bunu kes diyorlar.. ama yok demekki durumum el vermiyorki gelip sizin suratsız isteksiz mırın kırın halinizi çekiyorum medet umuyorum.

Tam aklımdan geçeni yazdın biliyor musun ve iki gündür eşime söylendiğim dertlendiğim şeyi yazdın şuan. Sen yine daha gençsin ya ben gittiğimde direkt yaş geçmiş iş bitmiş gibi bakıyorlar hormon tahlili diyene kadar şekilden şekile giriyorum ne gerek var diye bakılmasından o yüz ifadelerinden bıktım gücendim artık şuan yazarken gözlerim doldu ağlayasım geliyor ben de biliyorum yaşım geçmiş değerlerim kötü tüp bebek merkezine gideyim bol para saçınca etrafında fır dönüyorlar sen aramadan onlar arayıp bilgi veriyorlar ne kullanayım diye yana yakıla sormadan onlar zaten şunu şunu kullan bunu kes diyorlar.. ama yok demekki durumum el vermiyorki gelip sizin suratsız isteksiz mırın kırın halinizi çekiyorum medet umuyorum.
Canım bebısm benım.üzülme hiç.tüp bebek yaparız en kötü..işte bızım şanssızlıgımız hıcbıseyın olmadıgı yerde yaşamak,ama zorda kalırsak mecburen gidecegız yapacak bısey yok.Kendını gelıstıremeyen ınsanlardan nefret ederım hangı meslek olursa olsun,ınsanın bı amacı olur bıraz arastırmacı olur,ama nıye olsunkı bu dunya salla bası al maası modunda ınsanlarla dolu malesefki.bakalım ne yapacagız,sana yazarım yıne hormon tahlılı verınce.bu ay yıne vercem bende.baska bı doktora gıdıcem bu ay.❣️😍sen çörekotlu kürünü ye bol bol❤️şifa olsun

Canm hangı testı kullanıyorsun?bıde daha erken genelde 14. Gunde fln cıkıyor cızgı,bazen 17. Gune bıle sarktıgı oluyor.sen yılmadan devam et adet olana kadar☺️antıbıyotık bısey yapmaz ayrıca sonucta suanda cocuk yok ortada,o olusana kadar antıbıyotıgın bıter.doktoruna gıt ılerlemesın hastalıgın.gecmıs olsun🌸

Eklentiler

• IMG_0923.jpeg
    IMG_0923.jpeg
    40,5 KB · Görüntüleme: 39
Canm hangı testı kullanıyorsun?bıde daha erken genelde 14. Gunde fln cıkıyor cızgı,bazen 17. Gune bıle sarktıgı oluyor.sen yılmadan devam et adet olana kadar☺️antıbıyotık bısey yapmaz ayrıca sonucta suanda cocuk yok ortada,o olusana kadar antıbıyotıgın bıter.doktoruna gıt ılerlemesın hastalıgın.gecmıs olsun🌸
Eczaneden almıştım bu vardı. Pyro..

Ya ben ilk bebeğimi kaybettim de bir şey olacak diye eşim illa ilacını kullan bu ay kalaın diyor ama bu günü aylarca bekledik. İlaç içmeden atlatmak istiyorum. O da geçmiyor. Her gün artıyor

Kizlar gynopol herkes kullanabilir mi ? Bilgiisi olan arkadaşlarimiz var mı?

sevayd sevayd sevoşum sımdı baktımda bırwz nette bızım prolaktın niye düşük ay😀 benım sımdıye kadar hep 18-20 cıkmıs.ılk kez 8 cıkmıs.sonra fsh 5 nasıl cıktı benım.cok alakasız yani.9 lardan 5 e nasıl düştü.senın prolaktınde onceden boyle dusuk cıkıyomuyfu ılk kez mı boyle cıktı.benım hormanlar ters yuz oldu,neden anlamadım.uff ya üst sınırda vıkar ya alt sınırda😀normalını istiyorum ben😄bu yıl kılo aldım dıye pkodan suphelendıler ya(kıloyla ortaya cıkabılıyomus)bende 7-8 kılo aldım(hala kılom boyumu gecmedı ama sorun yok😂)polıkıstık over yaparmı acaba bu dusukluklerı.keske aramızda bı kadın dogumcu olsaydıda sorularımıza cevap verseydı😀😀
Olabiliyor canım senin fsh çok iyi çıkmış değerlerde iyi tahminimce bu ay olmasa bi kaç ay içinde hamilesin benim prolaktin 15 falandı hsg çektiğim ay dr yine tüm tahlile bakmıştı 0.08 çıkmış ti yani sıfırlanmış resmen dr düşük olması yüksek ölmesinden çok cok iyi demişti ondan iki ay sonra hamile çıkmıştım zaten prolaktin yüksek olmadığı sürece çok takılma her ay degisiyo hormonlar

Canım bebısm benım.üzülme hiç.tüp bebek yaparız en kötü..işte bızım şanssızlıgımız hıcbıseyın olmadıgı yerde yaşamak,ama zorda kalırsak mecburen gidecegız yapacak bısey yok.Kendını gelıstıremeyen ınsanlardan nefret ederım hangı meslek olursa olsun,ınsanın bı amacı olur bıraz arastırmacı olur,ama nıye olsunkı bu dunya salla bası al maası modunda ınsanlarla dolu malesefki.bakalım ne yapacagız,sana yazarım yıne hormon tahlılı verınce.bu ay yıne vercem bende.baska bı doktora gıdıcem bu ay.❣️😍sen çörekotlu kürünü ye bol bol❤️şifa olsun
Sağol canım benim aynen öyle önce kendimiz kendimize şifa olacağız sonra Allah kerim ben de nerdeyse her gittiğimde farklı bir doktora gidiyorum o yüzden 😂 Allah büyük.benim de 5.günüm bakalım çörek otu yumurtlamam üzerine fark yaratacak mı🙏 öncelik sizde 😍

Kizlar bugun ovulasyon hafif silik gibi catlama olmus gibi ama ateste olcuyorum ateşim hala düşük ateşe göre hala çatlamamış ateş 4 gündür 36.10 çıkıyor yarın mi yükselir anlamadım imagination forever imagination forever O _okyanus sevayd sevayd
Bebegım bugun bol bol havuc ye.ateş ovulasyondam sonrakı gun yukselıyor dıye bılıyorum ben.hatta ates yukseldıkten sonra gec oluyor oncesınde degerlendırmelı dıyor okudugum bırkac dr.sen bugunude degerlendır😍🙏sonrasında Allahın ıznıyle guzel haberler alacagız☺️😻yorumunada ayrı sevındım ıcımı rahatlattın❤️

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
@ArasaNillGerek4 Ocak1 Şubat
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
@ecemlhn6 Ocak3 Şubat
@lila0048 Ocak4 Şubat
@nurumik3 Ocak4 Şubat
B burdabikiz 11 Ocak4 Şubat
beyons beyons 9 Ocak5 Şubat
@uniq129 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
@zesamu9313 Ocak6 Şubat
O _okyanus 14 Ocak6 Şubat
@blackkdahlia11 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Hayat su10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@kelebek_vadisi3 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
imagination forever imagination forever 11 Ocak8 Şubat
@bademlicikolata12 Ocak8 Şubat
@mucizelerbenibulur8 Ocak
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
@rabianizzz12 Ocak10 Şubat
@Yaseminnn3513 Ocak10 Şubat
@Perlitik13 Ocak11 Şubat
@misshaa11 Ocak11 Şubat
@laylsari12 Ocak12 Şubat
@sbkt8616 Ocak12 Şubat
sevayd sevayd 17 Ocak14 Şubat
@yesilruyaa17 Ocak14 Şubat
@bestemilka10 Ocak16 Şubat
@Numi Nata20 Ocak16 Şubat
Happen94 Happen94 21 Ocak20 Şubat
@kirmizi puantiye
Beni de eklermisin kardeşim sat 1 Ocak bat 1 Şubat çünkü geç yumurtlama oldu . Hayırlı uğurlu olsun inşallah tüm anne olmak isteyen kizçelere bol şans ve sağlık huzur dolu bir hamilelik diliyorum.❤️❤️🌹

X