🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bebısler balık yagıyla çörek otlu bal işe yaramaya başladı normalde adetım bıtınce hıc akıntım olmazdı,daha şimdiden akıntım olmaya basladı,bu demek oluyor ki yumoslarım buyumeye basladıkesınlıkle bı etkısı var,ama ben bu karısımı yıyınce bıraz mıdem agrıyor ölçüyü tam tutturamamıs olabılırim belki,hergun taze yapıp yıyorum.Son durum bende bu sekılde.yıne bır gebenın gunlugunden sıparıs ettım,bakalım ıkı aydır goremedıgım pıkı gorebılecekmıyım

Ya biliyor musun bende de öyle. Daha yumurtlama dönemime 1 hafta kadar var ama akıntım baya var. Ölçüleri nasıl yapıyorsun

Hadi inşallah bir gebenin günlüğünden ovu mu sipariş ettn canm testleri nasıl memnunmusn

Ya biliyor musun bende de öyle. Daha yumurtlama dönemime 1 hafta kadar var ama akıntım baya var. Ölçüleri nasıl yapıyorsun
Hergun taze yapıyorum 1 yemek kasıgı bal,yarım çay kaşıgı tarçın,bir dolu çay kaşığı çöreotunu karısırırıyorum kuzum çiğneyerek yıyorum sonra.

Hergun taze yapıyorum 1 yemek kasıgı bal,yarım çay kaşıgı tarçın,bir dolu çay kaşığı çöreotunu karısırırıyorum kuzum çiğneyerek yıyorum sonra.
Ahh tamam aynen bende o şekilde yapıyorum. Sabah akşam olmak üzere. Ama bu kadar kısa sürede etki eder mi kısmındayım. İlginç bir şekilde sürekli ıslaklık var

Ahh tamam aynen bende o şekilde yapıyorum. Sabah akşam olmak üzere. Ama bu kadar kısa sürede etki eder mi kısmındayım. İlginç bir şekilde sürekli ıslaklık var
Bence işe yarıyor canım ondan boyle,ama bıraz mıdemı agrıtıyor yıyınce umarım duzelır mıde agrısı.

Diğer testler nasıl bilmiyorum ama bu testler yumurta 20 mm olunca pik gösteriyormuş sanırm biryerde okumuştum
Evet bende oyle bılıyorum canım o yuzden yıne ondan aldım dıgerınden bı farklılıgı oldugu kesın.bunda pıkı yakalayabılırsem sankı olacak gıbı

Tarçından dolayı olabilir mi acaba. Bana da ağır geliyor biraz ama yapacak bişey yok katlancaz çörekotunu da çiğniyorum ya çok garip geliyor tadı

Canım öyle yenmesi çok zor oluyor. Eğer çevrende Tuğba kuruyemiş gibi bir yer varsa çörekotu u öğütüyorlar öyle daha kolay oluyor macun gibi

Canım öyle yenmesi çok zor oluyor. Eğer çevrende Tuğba kuruyemiş gibi bir yer varsa çörekotu u öğütüyorlar öyle daha kolay oluyor macun gibi
Tamam canım oyle yaptırayım.bu türlü mideme dokunuyor zatentestınde sılık cızgı gordum ama guvenme o teste,yarın sabah yaptıgında bır tık koyu cızgı cıkarsa o zaman sevınebılırız ama

Tamam canım oyle yaptırayım.bu türlü mideme dokunuyor zatentestınde sılık cızgı gordum ama guvenme o teste,yarın sabah yaptıgında bır tık koyu cızgı cıkarsa o zaman sevınebılırız ama
Canım her marka test denedim aslında böyle çıkmadı hiç ama zor görünüyordu. 8 ayda böyle çıkmadı hiç 7.dk da fotosunu çektim. Bu ay çok karısık zaten 9 gün gecikti ama 2 kere yumurtlamam oldu. Sonuncuya göre hesaplarsam bugun bat günü gibi. Bakalım cumaya kadar gelmezse tekrar yaparım

Kuzum o değişiyo bünyeye göre ben ilk yumurtlamaya göre adet gördüm, adet gelmeden bikaç saat önce ilişkim oldu sonra adet olunca ertesi gün hapı almamıştım. Ben o ilişkiden hamile kalmıştım. İlk yumırta döllenmediği için adet oluşturmuş ikincisi döllenmiş.. Kimisi de var ikinci yumurtlama döllenmezse öyle adet oluşturuyo. Adet bu yüzden de gecikebiliyor. Denklemi cok zor bu işin kimin nasıl hamile kalacağı belli bi hesaba cok da uymuyor

Bende bu ay incir kürü deneyeceğim. Ayrıca Folat kullanmaya da başladım folik asitin doğal formu olduğu için daha iyi olduğunu duymuştum. Bir de balık yağı sipariş ettim ona da başlıycam. Hormon testi yaptırdım sorun yoktu ama 3 aydır tık yok. Bir de böyle deneyelim bakalım bunca takviyeye rağmen gelmiyorsa bi bildiği vardır herhalde bebişin

Valla kimin nasıl hamile kalacağı hiç belli değil gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…