🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Evet benim de yumurtlamaya yakın tarihlerde pik olmasa da yine o çizgi görünürdü dün yaptım silik çıktı gene bakalım bugün gene bakıcam ben de bir kutu almıştım inşallah bozuk değildir hepsi

Evet benim de yumurtlamaya yakın tarihlerde pik olmasa da yine o çizgi görünürdü dün yaptım silik çıktı gene bakalım bugün gene bakıcam ben de bir kutu almıştım inşallah bozuk değildir hepsi
ben 3 ay yaptım canım üst üste hepsinde piki gördüm farklı günlere denk geldi bir ay 12. gün sonra ki ay 13. gün sonraki ay 14. gün ama pikleri görmüştüm bu ay tek bir tane 12. gün yaptım ama silik bile çıkmadı yani böyle çok aşırı silikti sonra attım bende ya testler bozuldu yada bende bi sıkıntı var bilemedim

Kızlar bu gün reglin 4. Günü kan verdim. Geçen ay ilk defa klomen kullandım yumurtam gelişti ama tutmadı. Diğer değerlere de bakmasını istedim çoktandır bakılmamıştı. Yarın sonuçlarım çıkaçak. Tekrar ilaç başlayacağız sanırım. Magnezyum ve OMEGA için de konuşmayı düşünüyorum.

Benim bugün 11. Günüm eve gidince yapıcam bakalım nasıl çıkacak sana yazarım kuzum

Cok üşüyen biriyim ondan baktiraym dedim
Demir 39
Demir bağlama kapasitesi 349
Demir bağlama kapasitesi doymamış 388
Ferritin 11
Folat 7.57
B12 723

Pekmezi duydum canm deneyeyim bakalm
Ay evet ben pekmezi suyla karıştırıp içiyordum günlük hastaneye gittim doktorum diyo ki demirin hala düşük ama ferritin baya yüksek onun demire dönüşmesini bekleyeceğiz pekmez içmeyi artık bırak demişti

Canm doktorun birsey dedimi gebelik için bu değerleri yukseltmemiz gerek vs diye
Yok bısey demedı bebısm dr kalmadıkı inan zaten.saçma sapan hepsi.kendı doktorumuz kendımızız en iyisi bu.ben kuru hurmaya lımon sıkıp yıyorum sabah bırde kecıboynuzu pekmezı yıyorum gunde bır kaşık.

Hiç korkma benden tırsıyordum anestezi almadan çekildim en fazla 5 dakika süren yoğun regli ağrısı o kadar sonra 2 saat fakat ara ara olan hafif ağrı başka birsey yok
Ya böyle farklı uzun demir aletler var ben çok can yakici diye korkmuştum gerçekten kolay oluyomu ben 2022 yılının sonunda özelde cekilmisyim anestezili şimdi tekrar çekinmek istiyoeum devlette olacak büyük ihtimalle

Ben özel görüntüleme merkezinde çekilmiştim hastanede nasl bilmiyorm bence çeken makineyi araştırın c kollu deniyor

Tatlım beni de ekler misin 11 ocak sat- 6 şubat bat

Bir şey gören var mı acaba?

Eklentiler

• IMG_20240115_175742.jpg
    145,1 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…