🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yapınca benide etiketle canım merak ederim inşallah vardır🙏🌸
Canım 🥲 yaptım testi şükürler olsun kandil hediyesi gibi oldu silik bir pozitif var 🥹 kızlar hepinize çok teşekkür ederim güzel desteğiniz için Allahım en kısa zamanda hepinizi bu güzel müjdeyle müjdelesin 🤲🏻🍀

dayanamadım erken gebelik testini yaptım temizinden negatif birde 15 saniye bekletin diyordu ben 20 saniye beklettim daha kapağı kapatıp bırakmadan yukarı çıkmaya başlamıştı bu yanlış sonuç verir mi bilmiyorum ama 🥲 şimdi kızlar ben umreye giderken adet geciktirici içtim normalde ben hep 2 3 gün önce olurdum umreden döndükten sonra ilacı bıraktım 10 Kasım da adet oldum o günden beri hep ayın 10 unda oldum düzenim artık böyle mi gider ne olur bilmiyorum uygulamamda telefonu yeni aldığım için verileri yüklemedi sadece 4 aylık verilerle bana bir şeyler sunuyor mesela ayın 27 sinde çatlama gösteriyordu ama ben 28 inde hissettim sizce hala umut var mı yoksa ben kendimi mi kandırıyorum
Bence erken canım ben burda 11 ci gün çok ince çizgiyle öğrenen arkadaşlar okudum

Canım 🥲 yaptım testi şükürler olsun kandil hediyesi gibi oldu silik bir pozitif var 🥹 kızlar hepinize çok teşekkür ederim güzel desteğiniz için Allahım en kısa zamanda hepinizi bu güzel müjdeyle müjdelesin 🤲🏻🍀
Yaaa çok sevindimm sabrın yolu selamet diye boşuna dememişler kuzum kaç dakikada silik çıktı birde bugün yumurtlamanın kacinci günü testin fotosunu atabilirmisin Merak ettim 🌸🌸

Amin teşekkür ederim bu seferde olmazsa ovulasyon kullanıcam ama zaten gün aşırı yapıyoruz hep. Normalde bu ay aşılama için gidecektim adet olunca gel demişti doktor hem çok çok erken oldum hemde adet gibi değildi çok azdı diğer aya atar diye gitmedim geri
Ovulasyon kullan bence direk olur o zaman çoğunun ilkte olmuş bu testi yapan kadının sayfasi var Instagram'da hep yazanları paylaşıyor. sorularina da cevap verir takip et istersen @minnakkurabiyelerrr

Yaaa çok sevindimm sabrın yolu selamet diye boşuna dememişler kuzum kaç dakikada silik çıktı birde bugün yumurtlamanın kacinci günü testin fotosunu atabilirmisin Merak ettim 🌸🌸
Ekledim canım 🍀 yumurtlama üzerinden 18 gün geçti güzel dualarınıza talibim 🌹 ben de ediyorum hep size

Eklentiler

• IMG_0020.jpeg
    IMG_0020.jpeg
    63 KB · Görüntüleme: 63
Benim kafam çok karışık yahu normalde 27 Ocak innovitada pik gördüm 28 Ocakta günü hafif ağrım vardı yumurtladim kesin dedim test yaptım ilk 10 dakkayi baz aldım normale nazaran birazcık daha silikti ama internette falan 20 dakkayi baz alın yazıyordu 20 dakka da aynı pik gibi olmuştu neyse pazar çatladı diyerek ilişki oldu ertesi gün pazartesi tekrar ilişki oldu pazsttesi günü yani 29 ocakta tekrar koyulasti pik resmen aynı pikti neyse salida yani 39 ocakda pik oldu carsamba yani 31 ocaktest siliklesti 20 dakkada beklese 30 dakkada beklese silik haliyle kaldı acaba diyorum 28 de değilde 31 demi çatladı 31 de ilişki olmadı kendi evimde değildim çünkü şans işte 29 ocakta iliski oldu birde 1 Şubat'ta ilişki oldu hangisi baz almalıyım 28 ocakmi 31 ocakmi kesin 31 de tam silikti ama 28 de de ağrım olmuştu o 28 yumurta buyuyorduda onun agrisimiydi acaba çatlama değilde ben 28 çatlama sanıp öyle hesaplama yaptım 31 se eğer çok erken mi test yapmış olurum cumartesi kesin regl olmam gerek asla 6 aydır sekmez adet söktürücü içtiğim için ilaç bitince muhakkak 5 ci günü olurum adet söktürücü neden iciyosun diyceksiniz doktor kontrolünde icmrm şart pcosum ya icmeyince adet duzensizlediyor bu kullandığım söktürücü düşüğe sebep olmayan gebelik varsa bebegin rahime tutunmasini sağlayan eğer yoksa adet yaptiran bı ilac doktorum olurda hamile kalırsam adetlerim.duzensix diye bilmeden adet söktürücü icmeyim diye hep bunu içmem gerektiğini söylüyor düşüğe neden olmadığı için sizce hangisi yumurtlama kesin 31 Ocak degilmi
Canim bu innovita testini üreten kadının sayfasını takip ediyor musun? Sorularina cevap veriyor ona da bi sor istersen. Sen çatlama zamani ilişkiye giriyorsun sanırım tam anlamadım ya da yanlış mi anladim normalde yumurtlama zamani ilişkiye giriliyor çünkü.

Kızlar bugün adet gecikeli 2. Gün test silik çıkmıştı bugün bir kahve leke geldi ve sürekli kasıklarımda ağrı oluyor 3 gündür böyle çalışıyorum gün içinde olmuyor ama evde akşam ağrılar başlıyor neden olabilir kan verdim bugün düşmemiş e nabızda daha

Canim bu innovita testini üreten kadının sayfasını takip ediyor musun? Sorularina cevap veriyor ona da bi sor istersen. Sen çatlama zamani ilişkiye giriyorsun sanırım tam anlamadım ya da yanlış mi anladim normalde yumurtlama zamani ilişkiye giriliyor çünkü.
Takip etmiyorum bakarım bi yok yanlış anlamışsın sadece o zaman ilişki olmuyo yumurtlama zamanı da oluyo test için çatlama tarihini söylemiştim

İyi düşünelim iyi olsun canım Güzel sonuçlarımızı birlikte bekliyoruz 🌸 tabiki olumsuz durumlarada hazırız.Dışarıdaki etkenler inan çok etkiliyor ben bu kadar zorlanabileceğimi düşünmezdim.
Düşünmeden yapamıyorum.İnsan istiyor heycanlanıyor 🙏🏻 Bugün dualarım hamile kalmayı gönülden isteyenlerle olacak mucize olsun artık ve hepimizin yüzü gülsün 🙏🏻Amin
amiin canım hayırlı kandiller bu arada tüm kızlara🌸

X