2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
olsun canım 6 aydır emmiş sonuçta hiç üzülme. Kiloya gelince bişey diyemiyorum çünkü ben tam tersi veren tarafım 47 kiloya düştüm hamile kalmadan önce 5454tüm
Bende 53 kiloydum şuan 59da kaldım veremiyorum daha nasıl verdin göbek gitse bana yeter ama spor a başlamadım henüz

Aynı durumda bende de var sağolsun çevremdekiler de çok kötş alıştırmışsın diyorlar sadece sanki beni istemeyen bebeği aldım zorla kendime alıştırdım emerken uyudu hep özellikle yapmadım ötle alıştı emiyor uyuyor emmede uyuduğunda beni yanında istiyor dokunuyor öyle uyuyor

Ay ne güzel kız ben dar bişey bile giyemiyorum.iyi yönünden bakarsak çocuk doğurdu nasıl fit diye kıskanır senin etrafındakiler
Kız modumu düşürmek için kaynanam olacak kadın ne kadar zayıflamışsın çocuk seni çok yoruyor çökmüşsün diyip duruyor ki kendisi ve kızı 150 kilo vardır bende ilk başta evet ya çok zayıfladım felan diyip konuştum baktım her seferinde söyleyip canımı sıkıyor en son ben mutluyum böyle millet uğraşıp veremiyor gayet memnunum dedim bozuldu sustu

Kendime dikkat ediyorum dikkat etmezsem sizin gibi olurum deseydin keşke

Bestiron demir damlası kullananlar kaç damla şeklinde kullandırıyor doktorunuz ya benimki kilo başı 1 damla dedi internette hep farklı farklı şeyler yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…