2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Amin canım bende direk almıyorum ama aşırı ağlayınca kıyamıyorum mecbur kaldırıyorum gezdiriyorum. Benim için dün çok zordu anlamadığım bi şekilde sabah 5ten akşam 11 e kadar kesik kesik uyku yaptı 20şer dakika da bir kalktı. Öyle olunca da bende dinlenemedim inanılmaz yoruldum. En son akşam saatlerinde de uykusuzluktan galiba ağlama krizine girdi çok ağladı hiç mutlu edemedim zorla uyudu. Galiba çocuklar çok uykusuz kalınca daha zor uyuyorlar öyle kolay uykuya geçemiyor bide sürekli kalkıyor.

Bende sürekli döndü durdu derin uykuya girmedi. Karnı mi açtı emzirdim bu sefer mama vermedim. Dış mi bilmiyorum. Yarın uyumadan önce calpol verim diyorumm
Bende calpol vermemek için çok direndim bugünde öyle olursa vericem mecbur. Bi yeri mi ağrıyor diş mi nedir anlamadım

Suda haşlamana gerek yok canım tencerenin üstüne süzgeç koy altında su o şekilde yapabilirsin

Bilmiyorum valla ya aynen öyle düşününce ben bile korktum hamilelikte keyifle yatamayacaksın bile çok zor
Evet ya bi çocuk olunca 2. Hamilelik öyle yatmayla olmayacak malesef. Ben o yüzden hiç istemiyorum 2. Yi özellikle 3 4 yıl felan yokum spiral taktırdım umarım kaymaz yanlışlıkla hamile kalmayın

Evet ya bi çocuk olunca 2. Hamilelik öyle yatmayla olmayacak malesef. Ben o yüzden hiç istemiyorum 2. Yi özellikle 3 4 yıl felan yokum spiral taktırdım umarım kaymaz yanlışlıkla hamile kalmayın
Çok güvenme benım arkadaş spıralle hamıle kaldı bebelerı ucledı ılkını ıstedı oldu dıger ıkısı suprız korunduğu halde

Benım ıkı oldu çok şükür bın şükür allahım onlara saglıklı sıhattlı uzun güzel mıylu hayırlı ömür versin inş rabbım cocık isteyene hayırlısıyla versin bende dükkan kapalı bıdaha hıc ısyemıyorum benım öküz ıstıyır sankı 20 ligim lıncım cıkmıs benım 36 yasındayım ruhen 100

Yalnız bu bilgi inanılmaz mutlu etti beni

Birden fazla çocuk düşünülüyorsq peş peşe yapıp zorlanmak daha mantıklı geliyor ya aradan zaman geçecek tam rahat edicez derken başa dönmek çok korkutucu değil mii

Aşırı ağlarsa ne yapmak lazım bazen nefesi kesilecek givi ağlıyor evde iş yaparken arkamı döndüğümde onunla konuşmaya devam ediyorum yüzümü görmeyince hemen ağlıyor ama artık onada kanmıyor hemen ağlıyor uyurken yanında durmam lazım uyanıp yanında görmeyince ağlıyor geceleri yanıma almazsam devamlı ağlıyor. Başta ağlamasın uyusun galan diye diye şimdi gerçekren her istediğini yaptırıyor bana ve bende bir şekilde yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…