💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM 💃💃💃

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
YEĞENİNİZE merhaba deyinnnnnn 🌈
İnanamıyorummmmmmmm 🌈
Değerim 119du galiba, heyecandan duyamadım ❤❤❤❤❤ cuma tekrar kan vereceğim.

BEBEĞİM BENİMLE ❤ :anneadayı:
Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle diliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿
MasAllah ya ❤️ 12. Gün sabrettiniz beklediniz ödülünüz kıymetliniz sonu da hayırla sağlıkla bitter insAllah hastane çantası hazırladığımız günlere geçeriz hep beraber ❤️

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle diliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿
Canım çok çok sevindim.
Maşallah.
Rabbim kucağına almayı nasip etsin
Cuma günü test verince mi tek mi çift mi belli olur acaba ?
Testi ne zaman yaptın haber aldıktan sonra mi ?

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Canımmmmm sonunda çok güzel bir duygu Allah bizede yaşatsın inşallah sabrın sonu selamettir çok duygulandım 🥰 ❤️❤️

Canım benim için ettiğin dualar kabul oldu, Allah bin kere razı olsun 🙏❤ inşallah benim de senin için ettiğim dualar kabul olur 🙏🌈 mucizeler gerçekmiş 😍 Allahım nasip etti. Senin de olacak. Birlikte hamile olacağız 🙏🙏🙏🙏 aminn

Hemen ekliyorum kuzum. Benim de bir veya iki embriyom oluşuyordu kuzum. Düşük amh'lıyım. İnşalah senin de pozitifini göreceğiz ❤❤
İnşallah, inşallah, geriye kalan embriyom da yok, tek şansım kucağıma bebeğim olarak gelir inşallah, hepimizin hep birlikte, burda bebeklerimiz ile ilgili mesajlaşıyor oluruz inşallah

MasAllah ya ❤️ 12. Gün sabrettiniz beklediniz ödülünüz kıymetliniz sonu da hayırla sağlıkla bitter insAllah hastane çantası hazırladığımız günlere geçeriz hep beraber ❤️
Çok sağol kuzum 😍🙏 birlikte artsın değerimiz inş'ALLAH sağlıkla.
Canım çok çok sevindim.
Maşallah.
Rabbim kucağına almayı nasip etsin
Cuma günü test verince mi tek mi çift mi belli olur acaba ?
Testi ne zaman yaptın haber aldıktan sonra mi ?
Canım dostum ❤ çok teşekkür ederim 😍 sen de geleceksin bu ay 🙏🙏 önümüzdeki ay anneler grubundayız Allahın izniyle. Beni yalnız bırakamazsın. Anca beraber kanca beraber. Rabbim sana da nasip edecek. Çok dua ediyorum. Bence kesede belli olur veya cuma 300-500 gibi bir rakam olursa şüphelenebiliriz. Şimdilik bu değer tek gibi geldi bana. Ama mucize neden olmasın 😍❤ zaten bir mucizem gerçek oldu 🧿
Canımmmmm sonunda çok güzel bir duygu Allah bizede yaşatsın inşallah sabrın sonu selamettir çok duygulandım 🥰 ❤️❤️
Evet canım, umut varmış, sabrettim sonunda mucizem gerçek oldu. Rabbim hepimize nasip etsin inşallah. Kucağı boş kimse kalmasın. Çok sağol kuzumm ❤😍

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Maşallahhhhh gözünn aydın rabbim sağlıkla ilertletsinnn ❤️❤️❤️❤️❤️

Kızlarr keseyi görmeye kaçıncı hafta çağırdılar gebelik haftanızı nasıl hesapladınız kalp atışını kaçıncı haftada duyarız 😊💚

edahandro edahandro edacım beni hatırlarsın hem düşük amh grubundan hem ocak transfer gurubundan, transferinden beri takip ediyorum seni girip girip baktım sonucun belli oldu mu diye, çok şükür oldu gözün aydın ocakta değilse nisanda aldın güzel haberi hepimize umut olsun🎈

Ay etmez miyim tabi tabikiiii canım benim. Dün zaten sen ve Mila86 Mila86 ya çok dua ettim. Bugün de edeceğim. Birbirimize yoldaş olacağız 🙏😍🌈 senin değerin artacak, Mila86 Mila86 da hiç Beklemeden en kıaa sürede kavuşacak bebeğine inşalah... çok sağol canımm benim ❤🙏
Çok sevindim sizin adınıza 🥰 sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🥰 dondurulmuş transfer mi oldunuz birde kaçıncı gün embriyosuydu? Ve kaçıncı denemeniz acaba 🧚‍♀️

Maşallahhhhh gözünn aydın rabbim sağlıkla ilertletsinnn ❤️❤️❤️❤️❤️
Amin amin canım çok teşekkür ederimm ❤
edahandro edahandro edacım beni hatırlarsın hem düşük amh grubundan hem ocak transfer gurubundan, transferinden beri takip ediyorum seni girip girip baktım sonucun belli oldu mu diye, çok şükür oldu gözün aydın ocakta değilse nisanda aldın güzel haberi hepimize umut olsun🎈
Ya hatırlamaz mıyım canım 🙏❤ çok şükür bu duyguyu tattım. Allah sağlıkla devamm ettirsin inşallah. Tüm isteyenleri bebeklerine kavuştursun. Sen ne durumdasın şimdi?
Çok sevindim sizin adınıza 🥰 sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🥰 dondurulmuş transfer mi oldunuz birde kaçıncı gün embriyosuydu? Ve kaçıncı denemeniz acaba 🧚‍♀️
Çok teşekkür ederim canım. Canım ilk sayfada ilk yorumda bir tablomuz var. Orda detaylıca yazıyor herkesin bilgileri. İstersen ordan bi göz gezdir. Sana da fikir olur. İlki taze ttansferdi tutmadı. Bu dondurulmuş üçüncü gün embriyosu.

Amin amin canım çok teşekkür ederimm ❤

Ya hatırlamaz mıyım canım 🙏❤ çok şükür bu duyguyu tattım. Allah sağlıkla devamm ettirsin inşallah. Tüm isteyenleri bebeklerine kavuştursun. Sen ne durumdasın şimdi?

Çok teşekkür ederim canım. Canım ilk sayfada ilk yorumda bir tablomuz var. Orda detaylıca yazıyor herkesin bilgileri. İstersen ordan bi göz gezdir. Sana da fikir olur. İlki taze ttansferdi tutmadı. Bu dondurulmuş üçüncü gün embriyosu.
Canım kaç hücreliydiler. Birde grade kaçtı

X