💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

T teacherrrrrr @tupbabyyyyyy A aylakka kızlar sıra bize geliyor 😍🌈 nasılsınız? Heyecan durumunuz nedir? Gelen giden bir belirti var mı? Ben de gene hiç bir belirti emaresi yok 😍❤ olsun bu da bir belirti sayılır. Ama heyecan çok.
Ben bugun heyecandan idrar testi yapamadim dusun🫢 Tam yapacaktim aglamaya basladim falan🥲 Belirti olarak kasik agrisi var ama iste bilemiyorum regl agrisi olmasin diye dua ediyorum🙏🏼 bir de ayak usumem aslaa gecmedi ama bazen de bi anda sicak basiyo vucuduma ay benimkiler belirti mi benim psikolojik seylerim mi belli degil😅 Yarin ogleden sonra kani vercem artik Allahin izniyle hayirli pozitif sonuclar alalim.. Allahim sen gonlumuzdekini hakkimizda hayirli eyle diye dua etmekten baska elimizden bir sey gelmiyor🥲

Heyecan olmaz mı canım hem heyecan, hem de stres var. Benim ve eşimin ailesi transfer olduğumu biliyor. O yüzden omuzlarımda eksra yük hissediyorum. Sanki olumsuz olsa suçlusu ben olacak mışım gibi.. saçma düşünceler işte... Hem de içim içime sığmıyor. Umut doluyum bakalım canım bütün duyguları hep bir arada yaşıyorum. Senin de bir şey kalmadı sen nasıl hissediyorsun :)

Çok heyecanlıyım, perşembe günü kan testi vereceğim. Hiç belirti de yok, gebelik testi de yapmadım. Umarım her şey çok güzel gider kızlar ❤️
Amin amin amin umarım hepimiz hamile çıkarız canım 😍🙏☺ korkudan test yapamayan bir ekip olduk 😅 hepimiz birbirimize benziyoruz 😅 inşallah pozitif haberlerinizi paylaşacağız ardı ardına 🌈
Benim negatif malesef ☹️
Canım idrar testi mi yaptın 🥺😲
Ben bugun heyecandan idrar testi yapamadim dusun🫢 Tam yapacaktim aglamaya basladim falan🥲 Belirti olarak kasik agrisi var ama iste bilemiyorum regl agrisi olmasin diye dua ediyorum🙏🏼 bir de ayak usumem aslaa gecmedi ama bazen de bi anda sicak basiyo vucuduma ay benimkiler belirti mi benim psikolojik seylerim mi belli degil😅 Yarin ogleden sonra kani vercem artik Allahin izniyle hayirli pozitif sonuclar alalim.. Allahim sen gonlumuzdekini hakkimizda hayirli eyle diye dua etmekten baska elimizden bir sey gelmiyor🥲
Ah kıyamam yaaa. Bizim ekip öyle oldu. Heyecandan test yapamıyoruz kız. Normalde hep idrar testi yapılır ama biz yapamadık. İnşallah Allah hayırlı pozitif sonuçlarımızı görmeyi nasip eder. Sabırsızlıkla bekliyorum sonucunu ❤😍

Heyecan olmaz mı canım hem heyecan, hem de stres var. Benim ve eşimin ailesi transfer olduğumu biliyor. O yüzden omuzlarımda eksra yük hissediyorum. Sanki olumsuz olsa suçlusu ben olacak mışım gibi.. saçma düşünceler işte... Hem de içim içime sığmıyor. Umut doluyum bakalım canım bütün duyguları hep bir arada yaşıyorum. Senin de bir şey kalmadı sen nasıl hissediyorsun :)
Ah kuzum ya. Sosyal baskı çok ağır gerçekten. İnşallah pozitifi görürsün de stresin biter. Ben kimseye söylemedim ailemden. Sadece ablam biliyor. Asla kaldıramam aile baskısını. Böyle bile çok ağır süreç. Allah sana güç kuvvet versin, bebiş versin inşallah canım ❤🙏 ben hiç birşey hissetmiyorum bol bol dua ediyorum canım. Mucize lerimize kavuşmamıza çok az kaldı 🌈😍❤ inşallah

Ayni durum bende de var esimin ailesinin bilmesi beni de herhangi bir olumsuzlukta suclu hissettiriyor sanki.. Bu duygulari asmamiz lazim onlar once senin sagligin diyorlar ama iste degisik dusunceler :)

Aynı şekilde bana da bazen ateş basıyor sonra bir üşüme oluyor anlam veremiyorum siz de yazınca şaşırdım☺️

Ay çok sevindim kuzummm 😍🌈 hayırla gelsin bebişin 🧿🙏

Allah sabır versin canım. Çok zor çok. Her bir zerresi çok zor bu işin. Çok şükür pes etmemişsin devam etmişsin 🙏 Rabbim bu sefer sağlıkla kavuştursun bebeğine inşalllah

Aaa ben de novaarttayım, benimki ahmet hoca ama pek konuşmuyor. Mehmet hoca konuşuyor mu?
Mehmet hocada pek konuşmuyor ama işini ciddilikle yapıyorlar her ayrıntıyı değerlendiriyor ben çok memnunum

Ah kuzum ya. Sosyal baskı çok ağır gerçekten. İnşallah pozitifi görürsün de stresin biter. Ben kimseye söylemedim ailemden. Sadece ablam biliyor. Asla kaldıramam aile baskısını. Böyle bile çok ağır süreç. Allah sana güç kuvvet versin, bebiş versin inşallah canım ❤🙏 ben hiç birşey hissetmiyorum bol bol dua ediyorum canım. Mucize lerimize kavuşmamıza çok az kaldı 🌈😍❤ inşallah
Ya cansın sen ❤ herkese karşı o kadar iyi o kadar pozitifsin ki🙏 inşallah hep birlikte mucizelerimize kavuşacağız 🤗🙏

Ayni durum bende de var esimin ailesinin bilmesi beni de herhangi bir olumsuzlukta suclu hissettiriyor sanki.. Bu duygulari asmamiz lazim onlar once senin sagligin diyorlar ama iste degisik dusunceler :)
Bana da öyle diyorlar siz sağlıklı olun mutlu olun biz başka bir şey istemeyiz diyorlar ama torun içinde akşam sabah dua ediyorlar. Haklısınız bu duyguları aşmamız lazım sonuçta biz elimizden geleni yapıyoruz.

Merhaba 2 nisan 2.deneme yaş 27 5.gün embriyo pozitif 💚🧿

Kızlar bu arada pgt eklemesini gördüm bazı arkadaşlarda o nedir
Merhaba kızlar uzun zamandan beri tekrar katılıyorum yani aslında sürekli burdayım ama bende artık yeni baslangiclara yeniden geldim bugün doktorumla konuştum artık baslayabiliriz dedi ve ilaclarima yarın basliyorum şimdilik imom ve ecopirin verdi umarım herkesin gönlünce olur ilk adetle başlayacağım bayramda bitti adetim o yüzden 2 bekliyorum

Merhaba kızlar uzun zamandan beri tekrar katılıyorum yani aslında sürekli burdayım ama bende artık yeni baslangiclara yeniden geldim bugün doktorumla konuştum artık baslayabiliriz dedi ve ilaclarima yarın basliyorum şimdilik imom ve ecopirin verdi umarım herkesin gönlünce olur ilk adetle başlayacağım bayramda bitti adetim o yüzden 2 bekliyorum
Canım hayırlı uğurlu olsun, gönlünce olsun inşalah. 🙏 embriyoların var mı? Transfer mı olacaksın? Baştan mı başlıyorsun?

Canım hayırlı uğurlu olsun, gönlünce olsun inşalah. 🙏 embriyoların var mı? Transfer mı olacaksın? Baştan mı başlıyorsun?
Amin inşallah canım 🙏Hepimiz sağlıkla kavusalim♥️Evet son 2 adet emriyom kaldı transfer olucam canım.Bu 4 denemem bakalım nasip olur inşallah 😍 Baştan başlamiyorum şu an

Amin inşallah canım 🙏Hepimiz sağlıkla kavusalim♥️Evet son 2 adet emriyom kaldı transfer olucam canım.Bu 4 denemem bakalım nasip olur inşallah 😍 Baştan başlamiyorum şu an
Ne güzel 🧿 embriyon varmış canım. Benim zar zor bir iki embriyom oluyor. Hep en baştan başlamak zorunda kalıyorum. İnşallah Allah daha fazla aratmasın 🙏 bebeklerimize tez zamanda kavuşalım. Bu ay transferin olur o zaman senin de 😍 yetişirsin bu aya.

Kızlar aranızda düşük amh'lı arkadaşım var mı? Yumurtanız nasıl oluşturuldu? Hangi ilaçlarla? Bende uzun protokol işe yaramadı. Gonal-f 300 günlük doz işe yaramadı. İki denemede de bir yumurtam çıktı... En son klomen+ gonal-f 225 ile büyüttük yumurtalarımı. İki adet oldu çok şükür 🙏

X