2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Hali alanınız var mi kızlar aranızda yaa. Fisherinkj gereksiz pahalı geliyor. Yorumlarınızı beklerim. Bu arada havlu karnına koyup karın zamani çok daha iyi geliyor uzun süre max 5 dk :)) daha durabiliyo4 bebegim
Halı dediğin oyun matı mı
Bundan aldım memnunum

Kızlar bebişlerle gün içerisinde nasıl oynuyorsunuz? Ben hep aynı seyleri yapıyorum ya bulamıyorum yaratıcı seyler
Puzzel halı da yuvarlanmaca
Çıngırakları yemece
Diş kasıyıcı yemece
Kucagıma alıp kıtap ona donuk sekılde okumaca
Pıyano halısı
Nerdeyse aksam her gun dışarı
Kapanış

Bugün 4. ay kontrolümüz vardı doktorumuz günde 3 kez sabah-öğle- akşam çay kaşığıyla su verebilirsin dedi. Arttırımlı devam edecek tabi. 200 ml kadar çıkıcaz zamanla dedi. Ayın sonunda beni ziyarete gelmeden 3 gün önce yoğurt ver dedi. Yani 3 gün yoğurt verip doktora götürücem. Yavaş yavaş ek gıdaya geçicez ay sonu. D vitaminini 2 yaşa kadar kullanıcaz dedi. Demir ilacının da kabız yaptığını söyledim yine de devam dedi.

Kızlar bugun menenjıt asısı yaptırdık bexsero bu b grubu dedi. Bir de Diğer acwy tipi için de olacak dedi. 2 farklı grup oldugu ıcın koruma alanları farklı dedi. Siz de yaptırıyor musunuz?

Benimde geçen haftam öyleydi pelin. Bu hafta da bi kısmı yatakta, bi kısmı kucağımda uyuyo ama geçen haftaya göre daha iyi. Kaç gece üst üste uyumadım. Hatta yazdım burayada ilk günlere döndük uyuyamıyorum diye. Gündüz de pek uyumuyodu. Haftaya azalacak inşallah 🙏
İnşallah canım baya zor oluyo böyle birazcık dinlenme sürem olsa idare edicem de o da yok şuan düzelicek bakalım bekliyorum 🙏🏼

Bugün 4. ay kontrolümüz vardı doktorumuz günde 3 kez sabah-öğle- akşam çay kaşığıyla su verebilirsin dedi. Arttırımlı devam edecek tabi. 200 ml kadar çıkıcaz zamanla dedi. Ayın sonunda beni ziyarete gelmeden 3 gün önce yoğurt ver dedi. Yani 3 gün yoğurt verip doktora götürücem. Yavaş yavaş ek gıdaya geçicez ay sonu. D vitaminini 2 yaşa kadar kullanıcaz dedi. Demir ilacının da kabız yaptığını söyledim yine de devam dedi.
Demir ilacına 3. ayda mı başlanıyor 4. ayda mı?

1 ayda kaç kilo almış acaba bir de bebeğin oturması hakkında bir şey dedi mi

Diş kaşıyıcılar aldım değişik değişik veriyorum eline. Tabi şuan ilgi süresi çok kısa. Benim oğlum müslin örtüleri ağzına götürmeyi çok seviyo biraz öyle oyalanıyo, biraz aynanın karşısında yüzüstü yatırıyorum kendini seyrediyo. Şuan bizde de çok değişik etkinlikler yok. Balkondan arabalara bakmayı çok seviyo ya da caddede kucakta gezmeyi. Ama benim gücüm yetmiyo sürekli taşımaya. Ara sokakları hareketsiz yerleri pek sevmiyor. Arabasında yatmayı sevmiyo. Günün gerisi kucakta gezme, uyku, memede oyalanma şeklinde. Şu hareketli oyuncaklardan almak istiyorum ama onlarda çok pahalı. Hala oyalamak vakit geçirmek çok çok zor.
Kardeşim oyun halısı almıştı bana verdi çok güzel oyalıyor çok memnunum. Bir de sesli telefon falan oluyor ya da müzikli tuşlu küçük oyuncaklar çok dikkatini çekiyor. Pet şişenin kapağını sıkıca kapatıp veriyorum ya da kapağını çıkarıp veriyorum onu da seviyor cikardigi sesi. Elimi tutup oynamasına izin veriyorum resmen oyuncak gibi oynuyor elimle parmak bol bol konuşup güldürüyorum ayaklarını tutmayı öğrendi onunla da oynuyor 😂 Bizimki de Müslin bezi ağzına dolduruyor dikkat edin aman çok tehlikeli aslında uyurken bile çok az örtüyorum kafasına geçiriveriyo yanlışlıkla ve açamıyor.

Kızlar bizim de bugündü 4 ay kontrolümüz. Kilo alımı boyu vs yerindeydi. Demir ilacına başladı bu kabız yapmayan gruptan dedi. Bir de oturmayı sorunca gerek yok daha oturtma yok dedi. 2 aşı olduk geldik.

X