2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Me güzel en azından depoları kullanmışsın bende neyimee güveniyosam hiiç kullanmadım küt diye bir gün gidebilirim dkdkskskk başlamak istiyorum ama demir ve vitamine
Aman Allah korusun, bence benim gibi herkes öyle kendimizi ihmal ediyoruz, suydu vitamindi sağlikli beslenme uykuydu, bunlar olmayınca hepimiz çöktük 😀 başla başla sağlik ocağında kan değerlerine baktır önce sonra ona göre al vitaminlerini

Anne olunca memelerin büyür diyorlardı annemler teyzemler falan benimkiler şuan sütte kesilince eski haline döndü hatta eski halinden bile küçük geliyor gözüme, yine büyük göğüsler hayal oldu 😀😀

Ocean ın mommy diye bir vitaminini kullanıyordum bir de demir hapı ama bıraktım hepsini neyime güveniyorsam😀
Kahveyi çayı sıcak içmeyi unuttum ben artık zaten😀😀
Evet uykusu geldiği zaman benimki de çok ağlıyor, ama uyuyamıyor bir türlü.
Allah sabır versin sana da çiçeğim :KK43:
O vitamini duydum çok kişiden bi bakayım☺️ saol kuzucuum toparlanıcaz ya hepimize inancım tam😅

Aman Allah korusun, bence benim gibi herkes öyle kendimizi ihmal ediyoruz, suydu vitamindi sağlikli beslenme uykuydu, bunlar olmayınca hepimiz çöktük 😀 başla başla sağlik ocağında kan değerlerine baktır önce sonra ona göre al vitaminlerini
Evett gerçekten bu sene geçen seneden 10 yaş daha yaşlıyım net ahhahahahha

Evet arkadaslar uykuda gitti
Resmen elektrıkler kesıldı
Uyku var 30 saat uyuyamıyor cıldırcaaaaaammm imdat

Benimde aynı az önce kahvelik zaman buldum 2 yudum aldım uyandı ve ataktan sanırım sadece brnim kucağımda uyumak istiyo uyutuyorum yerine koyuyorum 5 dk sonra kalkıyo göğsümde uyumak istiyo hiçbir işimi yapamıyorum böyle değildi son 1 haftadır çok fena ya bi de ağlayarak uykuya geçiyo ☹️ ne vitamini alıyodun canım sen benimde ihtiyacım var sanırım ya bitik haldeyim
Benimde geçen haftam öyleydi pelin. Bu hafta da bi kısmı yatakta, bi kısmı kucağımda uyuyo ama geçen haftaya göre daha iyi. Kaç gece üst üste uyumadım. Hatta yazdım burayada ilk günlere döndük uyuyamıyorum diye. Gündüz de pek uyumuyodu. Haftaya azalacak inşallah 🙏

Kızlar bebişlerle gün içerisinde nasıl oynuyorsunuz? Ben hep aynı seyleri yapıyorum ya bulamıyorum yaratıcı seyler
Kızlar ben böyle bir şey düşündüm su koydum tepsinin içine kapaklar falan attım onlarla bayağı oynadı

Eklentiler

• 1000015676.jpg
    1000015676.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar bebişlerle gün içerisinde nasıl oynuyorsunuz? Ben hep aynı seyleri yapıyorum ya bulamıyorum yaratıcı seyler
Diş kaşıyıcılar aldım değişik değişik veriyorum eline. Tabi şuan ilgi süresi çok kısa. Benim oğlum müslin örtüleri ağzına götürmeyi çok seviyo biraz öyle oyalanıyo, biraz aynanın karşısında yüzüstü yatırıyorum kendini seyrediyo. Şuan bizde de çok değişik etkinlikler yok. Balkondan arabalara bakmayı çok seviyo ya da caddede kucakta gezmeyi. Ama benim gücüm yetmiyo sürekli taşımaya. Ara sokakları hareketsiz yerleri pek sevmiyor. Arabasında yatmayı sevmiyo. Günün gerisi kucakta gezme, uyku, memede oyalanma şeklinde. Şu hareketli oyuncaklardan almak istiyorum ama onlarda çok pahalı. Hala oyalamak vakit geçirmek çok çok zor.

Piyano halısında baya oyalanırdı (oyuncaklarını değiştirirdüm sürekli kaşık falan bağlıyodum hatta çok oyuncağı yok alakasız şeyler bağlıyodum tepesindeki sallanan yere) ama artık asla yatmıyo dönüyo orda, o yüzden daha çok karın üstü kartlar kitaplar vs gösteriyorum, bi de sallanan ana kucağının önüne oyuncak aldım dönen balıklar onla oynuyo otururken , orda eline bir şeyler veriyorum oyalansın diye torba vs

Benimde aynı az önce kahvelik zaman buldum 2 yudum aldım uyandı ve ataktan sanırım sadece brnim kucağımda uyumak istiyo uyutuyorum yerine koyuyorum 5 dk sonra kalkıyo göğsümde uyumak istiyo hiçbir işimi yapamıyorum böyle değildi son 1 haftadır çok fena ya bi de ağlayarak uykuya geçiyo ☹️ ne vitamini alıyodun canım sen benimde ihtiyacım var sanırım ya bitik haldeyim
Doğumdan beri bu halde olan ben.... yerinde asla yatmayan bebeye sahip olmak....

Diş kaşıyıcılar aldım değişik değişik veriyorum eline. Tabi şuan ilgi süresi çok kısa. Benim oğlum müslin örtüleri ağzına götürmeyi çok seviyo biraz öyle oyalanıyo, biraz aynanın karşısında yüzüstü yatırıyorum kendini seyrediyo. Şuan bizde de çok değişik etkinlikler yok. Balkondan arabalara bakmayı çok seviyo ya da caddede kucakta gezmeyi. Ama benim gücüm yetmiyo sürekli taşımaya. Ara sokakları hareketsiz yerleri pek sevmiyor. Arabasında yatmayı sevmiyo. Günün gerisi kucakta gezme, uyku, memede oyalanma şeklinde. Şu hareketli oyuncaklardan almak istiyorum ama onlarda çok pahalı. Hala oyalamak vakit geçirmek çok çok zor.
Hali alanınız var mi kızlar aranızda yaa. Fisherinkj gereksiz pahalı geliyor. Yorumlarınızı beklerim. Bu arada havlu karnına koyup karın zamani çok daha iyi geliyor uzun süre max 5 dk :)) daha durabiliyo4 bebegim

Piyano halısında baya oyalanırdı (oyuncaklarını değiştirirdüm sürekli kaşık falan bağlıyodum hatta çok oyuncağı yok alakasız şeyler bağlıyodum tepesindeki sallanan yere) ama artık asla yatmıyo dönüyo orda, o yüzden daha çok karın üstü kartlar kitaplar vs gösteriyorum, bi de sallanan ana kucağının önüne oyuncak aldım dönen balıklar onla oynuyo otururken , orda eline bir şeyler veriyorum oyalansın diye torba vs
Evet benim de dönüyor asla ilgilenmiyor asılanlarla. Dönmeye calısıp kaydırıyor kendini.

Ay emzıgı atıp muslıne koşuyor benımkıde😅

X