2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bende su matı aldım kartlar falan ama yüz üstü çevirince hemen eh eh diyo zorlamıyor kendini kucak bekliyor 😂 olmaz olmaz inşallah her çocuk farklı sonuçta kimisi 9. Ayda yürüyor kimisi 1 buçuk yaşında
Su matı var sevmıyor
Ama bu oyun puzzle halısını sevdi sukur alıscaz ıns tummy sıne de😝

Kızlar 131. Gündeyim 18 hafta mı oluyor artık saymayı bıraktım.
Ben bittim ben perişan oldum.
Bir yandan bebekle ilgilenmek bütün gün bir yandan yemekti, bulaşıktı, sofra kurması kaldırması evi toplaması temizliği parçalandım yemin ediyorum. Her akşam yattım Allah kaldır beni diye yatıyorum resmen😀😀
Sizde durumlar nasıl? Bir ara kolaylaşıyor gibi oldu şimdi 4. Ay atağı mıdır nedir tekrar başa döndük sanki.
Kollarım kopuyor sürekli kucağımda tutmaktan.
Mental açıdan da çöktüm 😀
Benim kızçem de asla dönmüyor Hali Hali
Ben vitaminlerimi falan da kullanmayı bıraktım salladım artık ondan mı böyle oldum bilmiyorum
Sabahtan akşama gün nasıl bitiyor anlamıyorum koşturmaca

Bir yandan bebekle ilgilenmek bütün gün bir yandan yemekti, bulaşıktı, sofra kurması kaldırması evi toplaması temizliği parçalandım yemin ediyorum. Her akşam yattım Allah kaldır beni diye yatıyorum resmen😀😀
Sizde durumlar nasıl? Bir ara kolaylaşıyor gibi oldu şimdi 4. Ay atağı mıdır nedir tekrar başa döndük sanki.
Ben vitaminlerimi falan da kullanmayı bıraktım salladım artık ondan mı böyle oldum bilmiyorum
Benimde aynı az önce kahvelik zaman buldum 2 yudum aldım uyandı ve ataktan sanırım sadece brnim kucağımda uyumak istiyo uyutuyorum yerine koyuyorum 5 dk sonra kalkıyo göğsümde uyumak istiyo hiçbir işimi yapamıyorum böyle değildi son 1 haftadır çok fena ya bi de ağlayarak uykuya geçiyo ☹️ ne vitamini alıyodun canım sen benimde ihtiyacım var sanırım ya bitik haldeyim

Benimde aynı az önce kahvelik zaman buldum 2 yudum aldım uyandı ve ataktan sanırım sadece brnim kucağımda uyumak istiyo uyutuyorum yerine koyuyorum 5 dk sonra kalkıyo göğsümde uyumak istiyo hiçbir işimi yapamıyorum böyle değildi son 1 haftadır çok fena ya bi de ağlayarak uykuya geçiyo ☹️ ne vitamini alıyodun canım sen benimde ihtiyacım var sanırım ya bitik haldeyim
Ocean ın mommy diye bir vitaminini kullanıyordum bir de demir hapı ama bıraktım hepsini neyime güveniyorsam😀
Kahveyi çayı sıcak içmeyi unuttum ben artık zaten😀😀
Evet uykusu geldiği zaman benimki de çok ağlıyor, ama uyuyamıyor bir türlü.
Allah sabır versin sana da çiçeğim :KK43:

Benim de öyle ya taramaya korkuyorum artık, bizim bir tane komşu teyze var, o bana bebek annesini tanımaya başladığında saçların dökülecek demişti, ne alaka bilmiyorum 😀
Aynısını bana da dediler tanımaya başlayınca dökülürmüş 😂 ben hamileykende doğumdan sonrada demir ilacı ve vitamin kullanmadım ama sanırım başlamam lazım kel kalcam yoksa

4. Ay benı de bıtırdı emiyor ama emme artı mama yapıyorduk mama bazen nadir içiyor oyh

Anam ne yiyor ne uyuyor ne emiyor uykuda zorla emzıre emzıre ayakta mamalar yalan oldu sonumuz hayrolsun

Aynısını bana da dediler tanımaya başlayınca dökülürmüş 😂 ben hamileykende doğumdan sonrada demir ilacı ve vitamin kullanmadım ama sanırım başlamam lazım kel kalcam yoksa
Ben hamileyken çok dikkat ederek kullanmıştım elenetal diye bir vitamin vs çok iyi gelmişti doğurduktan sonra bir salma geldi 😀😀

X