2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Biz bu ay içinde 4 kutu progestan dex iğneyi 3.600 ₺'den aldık

Benide ekler misiniz 3.gün 2embryo transferi 2 Mayıs 14 Mayıs test günü

Allah gönlün gibi güzel hayırlı kardeş versin kızına geçen 2 hamileliğim de burnumdan geldi kusma bulantı bu defa hafif bulantı geliyor geçiyor gün içinde korkular ömür boyu bitmeyecek sanırım

Allah gönlün gibi güzel hayırlı kardeş versin kızına geçen 2 hamileliğim de burnumdan geldi kusma bulantı bu defa hafif bulantı geliyor geçiyor gün içinde korkular ömür boyu bitmeyecek sanırım
Ayyy inşallah böyle hafif devam eder etsin dua ediyorum Amin canım amin inşallah

Bu arada sorucam sorucam unutuyorum yaaa kilo durumlarnız nasıl arkadaşlar ben biraz kiloluyumda vermedim de transferden önce başladım ama diyete gitmiyor anlamadım
Hayırlısı ile inşallah

Herkesin hayırlı haberler almasını diliyorum. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin
Bende 4 dışgebelik sonucu 2 tüpünü kaybeden henüz 23 yaşındayken tüp bebek tedavisine başlayanlardanım. Rabbim ilk denememde 3. Gün tek Embryo olan oğlumu kucağıma almamı nasip etti bana herkese nasip etsin. Şimdi 6 yaşında bende 30 , kardeş istiyoruz geçen seneden beri deniyorum 2 deneme boşa gitti, bu 3. Deneme umarım bu kes herşey yolundadır. Rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin

Beni de ekler misin 14 Mayıs transfer 5.gün embriyosu 1 tane

Bu arada sorucam sorucam unutuyorum yaaa kilo durumlarnız nasıl arkadaşlar ben biraz kiloluyumda vermedim de transferden önce başladım ama diyete gitmiyor anlamadım
Hayırlısı ile inşallah
71 kiloyum boy 165 ben de yapamadım transfer öncesi kilo verme işini yapabilirsen ketojenik diyet yap ya da glutensiz ve şekersiz beslenme

71 kiloyum boy 165 ben de yapamadım transfer öncesi kilo verme işini yapabilirsen ketojenik diyet yap ya da glutensiz ve şekersiz beslenme
Aralıklı oruca başladım eşimle beraber ama bozuyoruz ya ilk 12 gün kadar harikaydı ödem faşan gidince 6.5 kg vermişim ama şuanda öyle değil bir türlü oturtamadım şekersiz beslensek yetecek zaten vazgeçemiyoruz çayın yanınds hep tatlı var

Kızlar bugün yanlış hesaplamıyorsam transfer günü hariç 8. Günüm adetime 2 gün var ve sabah adet ağrısıyla uyandım biraz moralim bozuldu zaten bu transferim biraz tuhaf oldu transfer günü dönmek zorundaydık ankaradan uçakla bir saat ama uçağımız rötar yaptı sürekli kapılar değişti sabah 4 te eve gelebildik ve o gün zaten sabah 4 ten ayaktaydık Ankara’ya gitmek için günü birlik yorgunluk oldu bir kaç gün önce ailevi problemler yaşadım stres üzüntü zirveye çıktı rabbimin takdiri onun nasip ettiğine kimse mani olamaz o ayrı ama etkenler beni hep aşağı çekti

Belirtisi regli ağrılarına benziyor zaten diyorlar. Hemen olumsuz düsünmeyin.

Canım hiç kendini üzme yolculuk yaptığın için falan tutmayacak değil aklından bunu çıkar. Olumsuz düşünme. Rabbim ol derse olur sen mutlu ol ne olur

Vera hn ben de sizinle hep ayni durumdayim. Bu regl ağrısı transferin 8. günü de olur mu acaba? Sanki bu forumda okuduklarimdan ilk günler adet ağrısı belirtileri oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…