2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben de bulent hocadayim haftaya benim de başlayacak ama benim genetik taramalı olacak .
Bize ilk başta sordular genetik taramalı ister misiniz diye hayır dedik ama şimdiki aklım olsaydı ilk baştan yaptırırdım şans daha yüksek bir daha bir daha aynı ilaçları kullanma ihtimali var , bakalım hayırlısı

Bana sormadı çünkü bi kürtajım bir de tutmayan denemem var. İkisi de tup bebek denemesi. Erkek inferlitesi kaynaklı benim bir de. O yüzden direk yapılacak dedi.

başka kim nereden yaptırıyor ?
fikir olur bize de..
Kayseri memorial tüp bebek merkezinde yaptırdım.48 bin tl tüp bebek işlem ücreti verdik / 28 bin ilaçlar iğneler tuttu ama benim tüp bebek raporumda vardı tabi muayane ücretim 850 tl idi erciyes hastanesinde doktorum işlemleri memorialda yapıyor.Ekstra ücret olarak transfer günü gebelik serumuna ödeme yaptı eşim 1300 tl olarak.Histereskopi ve laparoskopi oldum hsg çekildim bu arada şeker yüksek çıktı şekeri düzene koydum kasım ayından beri tüp bebek süreci içerisindeyiz.Maddi manevi zor bir süreç ama olsun bizleride sevindirsin Rabbim inşAllah

anladım, teşekkür ederim.
inşallah canım Rabbim gönlüne göre versin.
Bursa hiç yok muu

Ah benim canım eşimin 1milyon spermi var sahada mikroskop altında hareketli sağlıklı spermler var denildi evet çok yipranicaz ama sonu mutlu bitsin hepimizin bilgilendirme için teşekkürler bende paramı hazırlamaya çalışmam lazım aşağı yukarı 200bin gözden çıkartmak lazım sanırım ne olacağınıza bilmiyoruz iğneleri videoları olduğunu bilmiyordum hemen izliycem bakicam çok merak ediyorum kendim yapabilcekmiyim diye Allah razı olsun Rabbım şu gayretimiz insallh bir mucize gönderir

Bu listeye aslında embriyo gününü ve kalitesini de ekleyebilirdik

Bu yorum bana çok iyi geldi, yüreğinize saglik

Allah yar ve yardımcınız olsun. Şu dünyada sadece ölümün çaresi yok onun haricinde her şeyin bir çözümü oluyor. Amin canım Allah hayırlısıyla sağlıkla kolaylıkla bebek sahibi olmayı nasip etsin

Kızlar transfer gününü saymazsak bugün 6. Günüm bir kaç gün aralıklı bel ağrım oldu ve bugünde bel ağrısı hafif karın ağrısı oldu inşallah olumlu belirtidir

bu yorumun çok aydınlatıcı ve samimi
Rabbim isteyen herkese nasip etsin
bilgi ve tecrübelerini paylaşır mısın rica etsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…