2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben de 12+2 de gittim kız gibi dedi doktor😇 bidaki kontrol 23 ünde şimdi sabırsızca bekliyorum bakalım 🥳
Ayy hadi bakalım ne olacak sonuçlarımız 😻 ultrosan kağıdına bakınca eşim erkek gibi duruyor diyor ama doktorun dediği de daha samimi geldi birde 2li tarama yaparken baktı söyledi bilme ihtimali yüksektir diye düşünüyorum ama yeterli sağlıklı olsunlar 😇

Kızlar nasıl gidiyor o evden burda sohbetler birikirdi girip okumak çok güzeldi şimdi kimse uğramıyor surcler nasıl. gidiyor kaç haftalık oldunuz cinsiyetler belli mi bn dün gittim daha belli değil 13haftadayim

Ayy hadi bakalım ne olacak sonuçlarımız 😻 ultrosan kağıdına bakınca eşim erkek gibi duruyor diyor ama doktorun dediği de daha samimi geldi birde 2li tarama yaparken baktı söyledi bilme ihtimali yüksektir diye düşünüyorum ama yeterli sağlıklı olsunlar 😇
Bizde de aynı durum. Eşim erkeğe benzetiyo:) aynen öyle sağlıklı olsunlar da gerisi boş 🧿

Kızlar nasıl gidiyor o evden burda sohbetler birikirdi girip okumak çok güzeldi şimdi kimse uğramıyor surcler nasıl. gidiyor kaç haftalık oldunuz cinsiyetler belli mi bn dün gittim daha belli değil 13haftadayim
Şükür güzel ilerliyor 13+0 benimde bugün.
3 gün önce kontrolümüz vardı tarama testlerini yaptırdık inşallah güzel sonuçlar alırız. 😇🤲🏻doktor kız gibi dedi ama belli değilmiş

Çok şükür şimdilik bir sıkıntı yok. Benim 11+4 şu an haftaya kontrolüm var belki cinsiyet tahmininde bulunur doktorum. Şu an çok kötü baş ağrım var sizin de oluyor mu. Nedenini bilmiyorum dayanamadım parol içtim.

Ben transfer olduğumdan beri hiç süpürge tutmadım sagolsun eşim yapıyor sadece görünen yerlerin tozunu filan alıyorum. Pencereler filan şu an kirden görünmüyor 😂
İlerleyen zamanlarda belki biraz daha fazla biseyler yapmaya başlarım ama şu an için eşim de yapmamı istemiyor haliyle korkuyoruz bisey olur diye.

X