2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Detaylı ultrasonda bebeğin kalp atışı, kıpırtısı vs hiçbir şey yoktu. Detaylı ultrasonda belli olur dendi bana. Öyle değil mi?
Canım çok üzüldüm ama emin ol o bebeğin bı vakti var ve o vakit gelemden onu kucağına alamoyorsun üzme kendini iyiki imkansız değil yine denersiniz ben şunu merak ettim daha önce hiç duymuş muydunuz yoksa ilk defa mi duymaya gittiniz yok denildi

Kızlar benim belirtilerim bazen gidip geliyor anlamadım zaten öyle bulantı falan yok göğüs hassasiyeti ara ara batmalar var sadece bugün normalim git gelli olunca meraklanıyorum ya Allahım bize ferahlık versin inşallah

Hamilelign bazi donemleri belirti yok bazi donemleri az olurmus normal canim

Bizim belirtiler hep aynı sizinle:) benim de göğüslerim bugün biraz indi. Dün çok batıyodu. Mide bulantım yok benim de. Yani takipte kalacağım bişey yok ama daha önce hamilelik geçiren arkadaşımla konuştum hatta biri 8 aylık, hala gidip geliyo her şey diyo. O yüzden normal sanırım

Evet ya günlerimiz de yakın birbirine belirtiler de ben 2 Mayısta transfer olmuştum çoğu kişi demişti git gel oluyor birde vücut alışıyormuş ama işte endişeleniyor insan

Evet ya günlerimiz de yakın birbirine belirtiler de ben 2 Mayısta transfer olmuştum çoğu kişi demişti git gel oluyor birde vücut alışıyormuş ama işte endişeleniyor insan
Ben de artık olağan demek ki diyip geçiyorum. Stres yapsam da bir şey değişmiyor çünkü:) benim de 14 Mayıs transferim. Pazartesi günü kontrolü iple çekiyorum

Canım boşver bulantın falan olmasın maşallah diyelim :) insanın ruh halini berbat ediyor

Merhaba bende pazartesi transfer oldum.Yazdığınız tüm ilaçları bende alıyorum
Sonuç nasıl oldu merak ettim

3.aydan sonra rahatlama donemi oluyor diyorlar ama sanirim bizii daha zorlu br surec bekliyor

Kızlar merhaba daha önce tiroid kanseri atlattım, ameliyat oldum ve tiroid bezim yok. İlk hamile kaldığımda değerlerim iyiydi. 1.5 tu. Dün kan verdim 4e çıkmış. 2.5 altında olması gerekiyor. Sizin tiroid değerleriniz nasıl? Ne kadar sıklıkla baktırıyorsunuz

Kullandigiz ilaclar beslenme sekli de artirmis olablr mi doktorun ne diyor canim

Canım inan bende bu durumdan muzdaribim umarım yarın bir açıklığa kavuşur mayıs 31 de verdiğim değer 2.35 5 temmuz da verdiğim 1.18 çıktı. Yani troid bezlerim düzensiz dediler kimi doktor ömürlük kullanmak zorundasın dedi kimisi kullanma gerek yok dedi ama kullanmadığım zaman değer artıyor arada kalmış durumdayım. Öyle hemen 4 ile falan bir sıkıntı olmaz. İlaca baslatirlar 2 haftaya dengeleniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…