2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İki değerinde aralıkta en azından bu güzel bişey. Dönem dönem ufak yükselme düşme normal. Tiroidle çok uğraştım zamanında:) düzensiz demek için ilacı bıraktığın 10lara falan çıkması lazım ki ben 99u görmüş biri olarak söylüyorum :) o yüzden biraz gerildim. Ben zaten 125 lik ilaç kullanıyorum. Muhtemelen arttıracaklar. Yarın belli olur inşallah hiçbirimiz sorun yaşamadan bebeklerimizi kucağımıza alırız

Bende 60 lari falan gormustum ama sürekli ilaca devam ettim Zaten bebek için her gün endişe bir de hormonal denge nasıl diye düşünüyoruz. . Allah şifa versin size de sağlıkla alalım insllhhh

Merhaba bende tiroidle uğraşıyorum ve gebeyim.
Hormon ilaçlarından dolayı tiroid hastalığım çıktı normalde yoktu ama anti tpo pozitif ve yüksek çıkmıştı . Kanser teşhisi nasıl kondu acaba ? Tiroid olan herkesin ki kansere dönüyor mu bilgim olmadığı için sormak istedim

Yok hayır tiroid rahatsızlığı farklı, tiroidde nodül vardı biyopsi yapıldı ve kötü huylu olduğu ortaya çıktı ameliyatla tamamını aldılar. Hatta sonra lenflere sıçramış olma ihtimali var dediler yine biyopsi yapıldı temiz çıktı ama garantisi yok dendi. Takip ediliyor hala ama şimdilik sorun yok lenflerde. Tek problem hayatım boyu ilaç kullanacak ve sürekli takipte kalacak olmam. Anti tpo ilk zamanlarda 8000 lerdeydi bende. Haşimato sanıldı ancak değilmiş. Ultrason çekildiyse ve nodül yoksa ilaçla bir şekilde düzene giriyor

merhaba kızlar ben de 28 mayısta transfer oldum. kese yanında kanama alanmı oluşmuş ve kanamam oldu sonra geçti ama kanama alanı hala duruyor. benimle aynı sıkıntıyı yaşayan varmı?

Bende 60 lari falan gormustum ama sürekli ilaca devam ettim Zaten bebek için her gün endişe bir de hormonal denge nasıl diye düşünüyoruz. . Allah şifa versin size de sağlıkla alalım insllhhh
Ayy rabbim yardımcımız olsun inşallah gerçekten ben bugünlerde çok endişeliyim bebeği düşünüyorum iyi mi bir şey var mı yok mu hep bu evhamlar kafamı uzak tutmaya çalışıyorum ama olmuyor kötü rüyalar görüyorum rabbim yardım etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…