2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Dimi ya bencede ilk deneme tutmadı diye hemen histeroskopi olmak gereksiz. Bende olmicam zaten aynı merkezde farklı bir doktora geçicem
Bence ol hata histeroskopi sonrası kendisinden hamile kalan var bende yaptırcam peki histeroskopiden ne kadar süre sonra olacak transfer

Canım ne güzel yaaa bende 9 haftalığım şuanda 7 kg vermişim 5.haftadan beri kusuyorum malesef

Dimi ya bencede ilk deneme tutmadı diye hemen histeroskopi olmak gereksiz. Bende olmicam zaten aynı merkezde farklı bir doktora geçicem
Doktor önermişti bana histereskopi ama rahmim de bi sıkıntı gördü gibi oldu o yüzden bakıldı rahmim küçükmüş biraz ama sıkıntı yok çizik de attım histerıskopi bebeğin tutunma olasılığını yükselten bir şeydir düşüğü de engeller yüksek oranla demişti o yüzden iyi ki yaptırmışım diyorum size de öneririm

Arkadaşlar benim bugün kanamam başladı sabah pembe renkti suan kırmızı ya döndü korkmalı mıyım Bu tarz sorun yaşayan oldu mu

Bende bir sıkıntı görünmüyo işte sadece vu negatif oldu diye yapmak istedi ücreti 40.000 çok fazla şuan onu yaptıramicam muhtemelen

Bence ol hata histeroskopi sonrası kendisinden hamile kalan var bende yaptırcam peki histeroskopiden ne kadar süre sonra olacak transfer
Bu adetle gel histeroskopi yapalım sonrakinde transfer yaparız dedi ama benim rahim filminde falan bir sorun yok o yüzden şuan yaptırmicam buda tutmazsa 3.de yaptırcam 6 tane embriyom var donmuş

Bu adetle gel histeroskopi yapalım sonrakinde transfer yaparız dedi ama benim rahim filminde falan bir sorun yok o yüzden şuan yaptırmicam buda tutmazsa 3.de yaptırcam 6 tane embriyom var donmuş
O zaman bence de bir kez daha deneyin. Çünkü bazı kişiler de vücut ilkini tutmama yapabiliyormuş çok pahalı tekrar deneyin inşallah tutar tutmaz ise değendirirsiniz

O zaman bence de bir kez daha deneyin. Çünkü bazı kişiler de vücut ilkini tutmama yapabiliyormuş çok pahalı tekrar deneyin inşallah tutar tutmaz ise değendirirsiniz
Bir problem olsa tabiki yaptırırım ama rahim filmim falan temiz boşu boşuna 40.000 vermek çok zor üstelik 2.transfer içinde 40.000 vericem toplamda 80.000 ediyo o kadar gücüm yetmez maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…