2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Doktorum bana 2 li tarama testini yaptircakmisin dedi bende yok dedim o da zaten pek yaptirma taraftari degil tamm dedi 3 luyude dusunmiyorm br tek detayli ultrasonu dusunuyoruz
Bende aynı şekilde detaylı ultrasonu yaptırırım zaten 3 lü test hiç güvenilir değil ikili de yüzde 85 kafa karıştırmak istemiyorum açıkçası oğluşunuz da hayırlı uğurlu gelsin umarım benimki de bir dahaki gidişte belli olur

Benm hala lekelenmem geliyor hatta sali gunu sulu pembe geldi peceteye birz korktum gittm hersey yolundaydi o zamanda cinsiyetini ogrenmek nasip oldu bmmde mide siskinligm var ne yesem patlicakmis gbi oluyorum karnim 5 aylik gbi oldu

Hepimizin bebisleri saglikla kolaylikla gelsin smdi de dogum fiyatlari ucmus valla benm hastanede sordum suan dogurursam 37.500 biz ocakta dogurcz ne olur blmiyorm

Fetal dna fiyatı nedir acaba evet onda da belli oluyor hayırlısı olsun inşallah hakkımızda ben fetal dna yaptıramam bütçemizi zorlar ikili taramayı da yaptırmayı düşünmüyorum
Fetal yapıldıktan sonra ikili üçlüye gerek kalmıyormuş, fetal için fiyat sormadım ama dolar üzerinden hesaplanıyormuş hep

Benm hala lekelenmem geliyor hatta sali gunu sulu pembe geldi peceteye birz korktum gittm hersey yolundaydi o zamanda cinsiyetini ogrenmek nasip oldu bmmde mide siskinligm var ne yesem patlicakmis gbi oluyorum karnim 5 aylik gbi oldu
Hepimizin bebisleri saglikla kolaylikla gelsin smdi de dogum fiyatlari ucmus valla benm hastanede sordum suan dogurursam 37.500 biz ocakta dogurcz ne olur blmiyorm
Allah yardımcımız olsun bulantı var mı peki bende hiç olmadı bir iki öyle sanki midem hafif rahatsız eder gibi oldu hemen geçti kahverengi ve pembe lekeler masum ama tabi korkuyoruz yine görünce ben temmuz 11-13 gibi tekrar gideceğim kontrole zaman ağır geçiyor sanki ya

Ya cok sukur bulantim yok ama 1 lokma yemek yiym midem karnim patlicak gbi ck rahatsiz oluyorum bende normalde 8 temmuzda gidicektm ama sulu pempe gelince gittim smdi 24 temmuzda gidicem bana da cok gec oluyor gbi

Ya cok sukur bulantim yok ama 1 lokma yemek yiym midem karnim patlicak gbi ck rahatsiz oluyorum bende normalde 8 temmuzda gidicektm ama sulu pempe gelince gittim smdi 24 temmuzda gidicem bana da cok gec oluyor gbi
Aynen öyle hakkımızda hayırlısı olsun cinsiyeti de öğrenmişsiniz siz merak biraz hafiflemiştir cinsiyeti hala bilmediğim için günler daha ağır bana

Evet gerek kalmıyor fetalden sonra sağlıklı sonuçlar olsun inşallah sizde belirtiler ne durumda bulandı vs
İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alalım benim bulantılarım geçen haftalarda dahs çoktu şimdi azaldı ama yine ara ara yokluyor böyle tam ağzımın tadı yerinde değil diyim :) sizin nasul

İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alalım benim bulantılarım geçen haftalarda dahs çoktu şimdi azaldı ama yine ara ara yokluyor böyle tam ağzımın tadı yerinde değil diyim :) sizin nasul
Bende hiç olmadı bir kaç kez bulanır gibi oldu tam anlamadım da bulantı mıydı değil miydi benim en büyük belirtim sürekli çişe gidiyor olmam biraz su içiyorum hemen wcdeyim

Canım senin nasıl gidiyor bebişler kaç haftalık oldun
9+6’dayız bugün büyüyorlar 2 hafta sonra 2’li tarama yaptır dedi doktorum. 2 bebek olduğu için şart koştu. Şimdi yaptıracak yer arıyorum olduğum bölgede. Ama gelişimleri güzel şuan maşallah. Mide bulantılarım için ilaç istedim. Biraz o da rahatladı. Tek üzüldüğüm şey oksaparı sanırım doğuma kadar kullanacağım artık iğneler canımı çok acıtıyor
Senin nasıl gidiyor nasılsınnnnn

Maşallah sağlıkla gelsinler inşallah canım bende 10+3’üm yakınız genel olarak iyiyim güzel gidiyor doktora görüneceğim günleri bekliyorum sabırsızlıkla oksapar değere göre mi kullanman gerekiyor ikiz olduğu için mi benim 12. Hafta ilaçlarım düzenlenecek hangisi devam hiç bilmiyorum

Bende oksapari doguma kdr kullancam digerlerni sanirim 2 haftaya filan kesicek ama oksapara artik kol bacak dusunuyorum gobegime batiramiyorum elim gitmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…