2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar bugün 6+3 üm.Kanamam vardı birkaç gün önce düşük tehlikem var. Kanamam şu an kahverengi lekeye döndü. Bugün kasıklarımda ağrı var. Kasıklarda ağrı normal mi sizin de oluyor mu?

Benim bilmen kaçıncı deneme çünkü saymayı bıraktık 😅😅 fitili emmeme ihtimaline karşı sanırım doktor çift dikiş gitti bu sefer.. çift ampule hemşireler bile şaşırıyor arka taraf çürüdü resmen.. fitil daha önce kullandım gerçekten o da ayrı zor.. progestan mide bulantısı ve halsizliği de arttırıyor bence.. kurtulalım bir an önce inşallah hepsinden de güle oynaya geçirelim hamileliğimizi
ay olsun evet güzel sonuç aldık ya, değecek hepsine! güle oynaya geçsin inşallah :nazar: :nazar: :nazar: :KK200:

sağol canım ben fitilin azalarak bitmesi için yol arıyorum da, bilinçaltı ondan sordum sanırım. iğne bile o kadar koymuyor, üst karnım şişti bu arada iğneden diye düşünüyorum, bebek o kadar çıkmış olamaz daha. sizde de var mı öyle bir göbek durumu?
Yalnız değilsin bende iğne vurunca ilerlemiyor top gibi kalıyor diye artık göbek sistigini düşünüyorum 10 haftadr her gün yağlı progestan vuruyoz

Benimde göbek aynı durumda aslında hem kilo aldım hem de iğnelerin vurduğu bazı yerler de şişlik var deri altında elle hissediliyor o neden oluyor onuda bilmiyorum 🙄 gerçekten fitilden bende kurtulmak istiyorum kokusu beni çok rahatsız ediyor 😭😭
İğne vurduktan sonra kanatip ovaliyorsan kanama dursun diye bastiriyirsan çok ondan da olur

sağol canimo, ayy yolu sen açıyorsun valla hepimize :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Güzel teşvik oluyorsam ne mutlu bana senin mesajlarını görünce aklıma transfer sonucunu beklediğin günlerdeki arada kalmış duygularla yazman geliyor nerden nereye bebeklerimizi konuşacağımız günler de olacak inşallah Yarın güzel haberlerle gelelim 😚

Güzel teşvik oluyorsam ne mutlu bana senin mesajlarını görünce aklıma transfer sonucunu beklediğin günlerdeki arada kalmış duygularla yazman geliyor nerden nereye bebeklerimizi konuşacağımız günler de olacak inşallah Yarın güzel haberlerle gelelim 😚
ay benim de bazen geliyor yazisirken gulumsuyorum, alacağız inşallah 🤞🤍🐞💈

evet kasıklarda ağrı normal, rahim büyüyor, kanama olunca gitmiştim ben doktora onda da ikisinde de şiddetli ve parçalı olursa gel dediler canım, inşallah gecer, panik olmamaya çalış 🐞🍀
Yaa için ferahladı çok sağ olun. Kasık ağrısı düşük belirtisi diyolar ya korktum ister istemez.

Benimde 6 haftalıkken kasık ve bel ağrısı eşliğinde kahverengi lekelenme gelmişti endişelendik tabi bizde acile gittik bir sorun yoktu çok şükür inşallah da sağlıkla ilerlesin sürecimiz 🌸
Yarın kontrole gideceğim bakalım doktor ne diyecek kalp atışı duymadık daha kanama alanım yok olmuştur da düşük tehlikem geçmiştir inşallah

X