2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bulantı hic olmadı ama bende ceviz kuruyemis et süt tavuk tiksindim. Aldım multivutamin güveniyorum. Mayıs 2 den beri sağlıklı yaşam beni acmadi
Bende aynı durumdayım normalde avokado severim bu süreçte yemek istemiyorum yumurta haşlama değilde zoraki omlet yapıp yiyorum canım hep sağlıksız şeyler istiyor 😅😅

İnşallah buradan güzel haberi veririz birbirimize ❤
Canım geçmiş olsun öncelikle inşallah bir hafta sonra bebeğinin kalp atışını duyarsın 🤲
Bende ilk kez bugün duydum 7+3 üz bugün mesela. arkadaşımda normal yolla gebe kalmıştı 8+0 da duydu kalp atışını lütfen stres yapma olur mu dualarımız seninle 🤲🤲

Kızlar kese ve bebeğin fotoğrafı kızımda da böyle yusyuvarlaktı ama yüzük testinde ve çin takviminde erkek görünüyor 😄 4 hafta sonra azıcık 8 hafta sonra de net şekilde inşallah öğreniriz hayırlısı ile 🥰

Eklentiler

• IMG_20240624_143221.jpg
    IMG_20240624_143221.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 21
Canım geçmiş olsun öncelikle inşallah bir hafta sonra bebeğinin kalp atışını duyarsın 🤲
Bende ilk kez bugün duydum 7+3 üz bugün mesela. arkadaşımda normal yolla gebe kalmıştı 8+0 da duydu kalp atışını lütfen stres yapma olur mu dualarımız seninle 🤲🤲
Çok sağ olun gelince çok kötü oldum bizim için en başından beri zorlu ve yıpratıcı bir süreç çok emek verdik bu şekilde her seferinde bir şeyler çıktı yaşadığım zorluklar ve verdiğimiz emekler karşısında gözyaşlarımı tutamadım eşimle çok güzel anne baba olacağımıza eminim. sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah rabbim hepimizinkini

Kızlar kese ve bebeğin fotoğrafı kızımda da böyle yusyuvarlaktı ama yüzük testinde ve çin takviminde erkek görünüyor 😄 4 hafta sonra azıcık 8 hafta sonra de net şekilde inşallah öğreniriz hayırlısı ile 🥰
Tüp bebekte Çin takvimi nasıl oluyor ki sonuçta dondurulmuş embriyo transferi olan da var

Kızlar gebe olduğunuzu aile dışında çevrenize söylediniz mi ? Nazar olacak korkusu ile demek istemiyorum ama bir yandan da Allah korur diyorum siz nasıl haraket ediyorsunuz

Kalp atışını duyduğum gün söyledim. Senelerdir bekliyorduk dua etmeleri için de hemen söyledim. Onlarda benimle birlikte bekledir

Kızlar gebe olduğunuzu aile dışında çevrenize söylediniz mi ? Nazar olacak korkusu ile demek istemiyorum ama bir yandan da Allah korur diyorum siz nasıl haraket ediyorsunuz
Hamile olduğumu öğrendiğimde neredeyse herkese söyledik kalp atışını daha bugün duyduk eşim asla sabırlı değil herkse söyledik yani 😄😄🥰

Benim tüp tedavisi olduğu için çok saklayamadık.. zincirleme herkes öğrendi.. nazar da değmedi çok şükür 😅😅
ama geç söylemek isterdim,her zaman iyi bence, mesela bir sıkıntı yaşasam çok kişiye açıklamak beni daha çok yıpratır bence..

Maşallah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin Allah🙏 kese yuvarlak olunca kız mı oluyor acaba ilk defa duyuyorum da takip edeyim ben de 🥰

Maşallah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin Allah🙏 kese yuvarlak olunca kız mı oluyor acaba ilk defa duyuyorum da takip edeyim ben de 🥰
Kızımda öyleydi böyle şeyleri internetten okuyorum tabikide yuvarlak olup erkek olanda çoktur kesin yani ama nasip hayırlısı ile sağlıklı olsunlarda 🥰🧿🤲

Ayy uçan kuş bile biliyor ilk zamandan beri hiç kalbine öyle şeyler alma tabi kendini nasıl rahat hissediyorsan 🙏

X