2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım ben başta özel araştırdım Koru ya gidecektim ama hem evime çok uzak hem çok pahalanmış evim etlikte ve görümcem 2 ay önce etlik şehir hastanesinde doğum yaptı çok memnundu bende bi deneyim dedim ilk kontrole oraya gittim hem çok özenli hem temiz hem cihazları çok yeni doktorları da iyi bence gidebilirsin
Merhaba bende etlik de takipliyim. Ne durumdasınız dogumunuz oldu mu ? Bir de görümceniz normal mi yapmıstı

Merhaba bende etlik de takipliyim. Ne durumdasınız dogumunuz oldu mu ? Bir de görümceniz normal mi yapmıstı
Etlikte arkadaşım doğum yaptı memnundu gebelikte eğitime katıldığı için kendisine özel oda bile verildiğini söyledi. Yalnız tüp bbk olduğumuz için onun sorun ettiği tek şey her muayene gidişinde farklı kişiler asistanlar muayene ediyor ultrason görüntüsü verilmiyor eş yanında muayene giremiyor kısa kısa cevplar aklındaki sorulara yanıt alamadığını söyledi onun dışında cihazlar hastane yattığı oda doğum yaptığı ilgi sevdi. Rahat bir gebelik geçirenler için tercih edilebilir bence tüp bebek gibi gebe iseniz riskli gebeliklerle ilgilenen yerleri tercih edin.

Etlikte arkadaşım doğum yaptı memnundu gebelikte eğitime katıldığı için kendisine özel oda bile verildiğini söyledi. Yalnız tüp bbk olduğumuz için onun sorun ettiği tek şey her muayene gidişinde farklı kişiler asistanlar muayene ediyor ultrason görüntüsü verilmiyor eş yanında muayene giremiyor kısa kısa cevplar aklındaki sorulara yanıt alamadığını söyledi onun dışında cihazlar hastane yattığı oda doğum yaptığı ilgi sevdi. Rahat bir gebelik geçirenler için tercih edilebilir bence tüp bebek gibi gebe iseniz riskli gebeliklerle ilgilenen yerleri tercih edin.
Teşekkür ederim yanıt icin. Tüp bebek değil. Riskli bi durumumda yok suan icin cok sükür. Asistan konusu malesef denilen gibi :KK43: henüz aynı doktora denk gelemedim. 30. Haftama girmek üzereyim. Devam edeyim en iyisi bu hastanede 🙏🏻

Teşekkür ederim yanıt icin. Tüp bebek değil. Riskli bi durumumda yok suan icin cok sükür. Asistan konusu malesef denilen gibi :KK43: henüz aynı doktora denk gelemedim. 30. Haftama girmek üzereyim. Devam edeyim en iyisi bu hastanede 🙏🏻
Oo 30 olmuşsunuz. Bence de devam edin hastane yeni ve temiz odaları da güzel oluyormuş sağlıkla kucağınıza alin

kizlar progestan iğneyi günde bir, fitili günde iki, estrofem'i günde bir kullanıyorum, doktor bu hafta tekrar duzenleyecekti ama ona gitmeyeceğim artık 8-9-10 hafta civarında olanlar, sizin mevcut dozlariniz ne? iğne zaten 13'ye kadar devam demişti ama fitili günde bire düşen var mı?

kizlar progestan iğneyi günde bir, fitili günde iki, estrofem'i günde bir kullanıyorum, doktor bu hafta tekrar duzenleyecekti ama ona gitmeyeceğim artık 8-9-10 hafta civarında olanlar, sizin mevcut dozlariniz ne? iğne zaten 13'ye kadar devam demişti ama fitili günde bire düşen var mı?
Estrofem benim 8 haftaya kesilmiş oldu. 7 haftalıkta gittim 3 gün günde 3 3 gün günde 2 3 gün günde 1 sekilde ayarlandı 8 hafta tamamen kestirildi. Progestan i bana 10 hafta geldiğinde kendin direkt kes dedi. Fitili günde sabah 2 akşam 2 şeklinde aliyordum bugün 10+1 günlük günde 2 ye sabah akşam düşürdüm progestan dex iğne günde 1 devam hafta içi Bi kadın dogumcuya gidip tekrar soraagim. Danışmadan tekrar kontrol olamdan bir anda birakamadim. Benim tüp bebek doktorum azaltarak demedi porgestan direkt kes dedi ben yapamadım henuz

Benim de 10. Hafta bitene kadar devam hepsi. Şu an 8-9 Haftalardayız
Günde 1 progestan iğne
Günde 1 oksapar
Günde 1-3 adet tek seferde estrofem
Günde 3- sabah öğle akşam progestan fitil
Günde 1 coraspin ve folikasit

Nasıl azaltçaklar bilmiyorum bakalım

Benim de 10. Hafta bitene kadar devam hepsi. Şu an 8-9 Haftalardayız
Günde 1 progestan iğne
Günde 1 oksapar
Günde 1-3 adet tek seferde estrofem
Günde 3- sabah öğle akşam progestan fitil
Günde 1 coraspin ve folikasit

Nasıl azaltçaklar bilmiyorum bakalım
sağol canım ben fitilin azalarak bitmesi için yol arıyorum da, bilinçaltı ondan sordum sanırım. iğne bile o kadar koymuyor, üst karnım şişti bu arada iğneden diye düşünüyorum, bebek o kadar çıkmış olamaz daha. sizde de var mı öyle bir göbek durumu?

Estrofem benim 8 haftaya kesilmiş oldu. 7 haftalıkta gittim 3 gün günde 3 3 gün günde 2 3 gün günde 1 sekilde ayarlandı 8 hafta tamamen kestirildi. Progestan i bana 10 hafta geldiğinde kendin direkt kes dedi. Fitili günde sabah 2 akşam 2 şeklinde aliyordum bugün 10+1 günlük günde 2 ye sabah akşam düşürdüm progestan dex iğne günde 1 devam hafta içi Bi kadın dogumcuya gidip tekrar soraagim. Danışmadan tekrar kontrol olamdan bir anda birakamadim. Benim tüp bebek doktorum azaltarak demedi porgestan direkt kes dedi ben yapamadım henuz
aaa evet sorunca bize de haber ver ben de yarın yeni doktora soracağım, bakalım o ne diyecek, şu fitilden bir kurtulsak :KK70:

Progestan iğne sabah akşam fitil günde 3 estrofemi 8. Haftada direkt bıraktım 10. Haftama giriyorum yarından sonra 12. Hafta ilaçlarda düzenleme yapılacakmış benim 🥲

Evet şişim ben de. Böyle göbeğin kat kısmı kaybolmaya başladı. Ki en başından beri 4 kilo vermişim ama kotlarıma giremiyorum 😂 iğnelerden olabilir ama karnım sertleşmeye de başladı. Daha erken bence de:) 2 haftada bitiririz demişti doktor muhtemelen 3 leri 2ye, 2leri 1e düşürüp 1 hafta devam edicem sonraki hafta tekten devam edicem bitircem galiba anladığım o aslında ama yeniden soracağım 🌸 Pinar314 Pinar314

sağol canım ben fitilin azalarak bitmesi için yol arıyorum da, bilinçaltı ondan sordum sanırım. iğne bile o kadar koymuyor, üst karnım şişti bu arada iğneden diye düşünüyorum, bebek o kadar çıkmış olamaz daha. sizde de var mı öyle bir göbek durumu?
Benimde göbek aynı durumda aslında hem kilo aldım hem de iğnelerin vurduğu bazı yerler de şişlik var deri altında elle hissediliyor o neden oluyor onuda bilmiyorum 🙄 gerçekten fitilden bende kurtulmak istiyorum kokusu beni çok rahatsız ediyor 😭😭

9. Hafta içindeyim, sadece estrofemi azalttık.. Ben progestan ampulu her gün 2 adet kalçadan yaptırıyorum. Fitil hiç kullanmadım.. 12.haftadan sonra azaltacağız dedi bakalım..
Oksapar coraspin folat ve ekstra kortizon da kullanıyorum.. hepsi devam poffff

9. Hafta içindeyim, sadece estrofemi azalttık.. Ben progestan ampulu her gün 2 adet kalçadan yaptırıyorum. Fitil hiç kullanmadım.. 12.haftadan sonra azaltacağız dedi bakalım..
Oksapar coraspin folat ve ekstra kortizon da kullanıyorum.. hepsi devam poffff
aa sizde fitil yerine direkt iğneyi çok vermişler enteresan, hangisi daha iyi bilemedim, sağlıklı olsunlar da, ama fitil kullanmamak güzel olmalı :) kortizonu da transferden sonra bıraktık, daha garantici demek sizinki.

aa sizde fitil yerine direkt iğneyi çok vermişler enteresan, hangisi daha iyi bilemedim, sağlıklı olsunlar da, ama fitil kullanmamak güzel olmalı :) kortizonu da transferden sonra bıraktık, daha garantici demek sizinki.
Benim bilmen kaçıncı deneme çünkü saymayı bıraktık 😅😅 fitili emmeme ihtimaline karşı sanırım doktor çift dikiş gitti bu sefer.. çift ampule hemşireler bile şaşırıyor arka taraf çürüdü resmen.. fitil daha önce kullandım gerçekten o da ayrı zor.. progestan mide bulantısı ve halsizliği de arttırıyor bence.. kurtulalım bir an önce inşallah hepsinden de güle oynaya geçirelim hamileliğimizi

X