2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Anladim kuzum bende kullaniyirum sabah aksam doktorum gece kullan bi defa dedi ama bilmiyorum cok kullanmanin bi zarari olurmuki fazla kullanimda rahim uzunlun kac acaba
Ben doktoruma bırakmak istemiyorum dediğimde hiç zararı yok ama sana zor demişti. 35mm civarı vajinal ultrasonda, 31 mm civarı karından bakıldığında düzenli takip ettirdim bi yakınımız bebeğini kaybetmişti bu yüzden çok şükür kısalma olmadı ama kontrolden zarar gelmez😁

Ben doktoruma bırakmak istemiyorum dediğimde hiç zararı yok ama sana zor demişti. 35mm civarı vajinal ultrasonda, 31 mm civarı karından bakıldığında düzenli takip ettirdim bi yakınımız bebeğini kaybetmişti bu yüzden çok şükür kısalma olmadı ama kontrolden zarar gelmez😁
Ozmn bende iki ye devm mi etsem 😃

Benim ilk uc ay dusuk tehlikem vardi kanamam olmusdu 5 ve 7 haftalardi sanirim ozmn basladim bida birakmadim doktorumda bise demedi bugun sordum gece 1 kullan dedi rahim uzunlu 37 mm benimde

Benim ilk uc ay dusuk tehlikem vardi kanamam olmusdu 5 ve 7 haftalardi sanirim ozmn basladim bida birakmadim doktorumda bise demedi bugun sordum gece 1 kullan dedi rahim uzunlu 37 mm benimde
Yani fazla kullanımı sivilce yaptı bende onun dışında bi zararı yok bir de fitilden sonra çok fazla su gibi akıntı oluyor o korkutmuştu

Eklentiler

• 20240829_114918.jpg
    20240829_114918.jpg
    131,7 KB · Görüntüleme: 26
Doktorun mu dedi sınırda diye canım bende dün yaptırdım ama daha göstermedik doktora sonuçlar çıktı benimde birde aptt diye biseye bakmışlar bihtilasmaymis baktiran oldu mu acaba
Evet canim doktor uyarıları yaptı . O yeme dediğinden beri canımın istemediği şeyleri bile yiyesim geliyor nasıl olcak böyle bilmiyorum🫢

X