2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kuzu çok ümitliydim ya 5AA kalitesindeydi bende ki tek sorun çikolata kistiydi doktorumda kesin tuttu gözüyle bakabilirsin diyordu her defasında. Doktora giderken 4 saat yol gidip geliyorum ona mı üzüleyim karnımdaki iğnelerden oluşan morluklaramı maddi manevi çok yıpratıyor gerçekten 😢😢
Bende ilk transfer sonrası 6. Haftada gelişim göstermediği için yani kalbi atmadığı için kayıp yaşadım insan ilk sıcağı sıcağına birşey anlamıyor ama sadece sana şunu söyleyebilirim aşama kaydedip kaybetmekten ise böylesi daha hayırlı diyorsun emin ol.. ilkinde olması bile büyük şans belki doktorun bu kadar iyi niyetle yükseltmeseydi bu kadar uzulmezdin diye düşünüyorum. Doğru zaman sağlıkla inşallah rabbim nasip edecektir inşallah 🙏🏼 sedoss34 sedoss34

5+18+9=32 günlük 4hafta 2 günlük
Sağol canım doktora gidinceye kadar herkesin kafası karışık olacak sanırım 😅

Merhabalar , bugün 12.günümdü kan testim 463 çıktı acaba ikiz şansı var mı 2 gün sonra tekrarlayacağım. Sorkm ikiz annelerine aslında sizlerin kaçtı tek embriyo transferi 5.gün embriyosuydu.
Merhaba canım benim 12.ci gün 765
14.cü gün 2100 çıktı tek embriyo kondu ama içinde bölünme var mı bilmiyorum doktora gitmedim daha belli değil gidince belli olacak :KK51:

Kızlar progestan, estrofem, duphaston bu ilaçlara rapor çıkartılıyormu bilginiz varmı ?

Heyecan telaş tabiki korku 😊 bu duygular hep yakamda peki hiç belirtiniz var mı acaba günler geçmek bilmiyor onun için sürekli belirti arıyoruz 😂
Aynen valla sürekli belirti arıyorum bende sayfada benim belirtilerimle karşılaştırıyorum 😊 kasık ağrılarım var, bazen belime ağrı giriyor. Afedersin gazım oluyor. Bazen de karnım ağrıyor başka da belirtim yok ama ilk denemem başarısız olduğu için korku fazlasıyla. Sen belirtiler nasıl

Evet ben raporlu alıyorum estrofemle progestanı ama bir adet yada iki adet karşılıyor sanırım
Ya raporlada fark yok o zaman ben normal yazdırdığımda aylık 3 kutu karşıladı. Ama ayda 6 kutuya yakın kullanıyorum kalanı ücretli alıyorum mecbur da bugün eczane raporun yokmu falan diye sorunca acaba faydası olurmu dedim ama olmuyo o zaman sende az alabiliyormuşun

Progestan iğneyi fitili sağlık ocağındaki doktorum yazıyor benim canım
Bende yazdırıyorum canım da aylık 3 kutu yazdı doktor ama mağlum su gibi bitiriyoruz ayda 6 kutu kullanıyorum resmen bugün üxretli alınca eczane rapor çıkarsana dedi ama raporda 6 kutuyu karşılarmı bilmiyorum tabi 😅

Bende yazdırıyorum canım da aylık 3 kutu yazdı doktor ama mağlum su gibi bitiriyoruz ayda 6 kutu kullanıyorum resmen bugün üxretli alınca eczane rapor çıkarsana dedi ama raporda 6 kutuyu karşılarmı bilmiyorum tabi 😅
Devlet hastanesinden rapor çıkıyor canım kadın doğumcudan çıkartabilirsin ama bende daha çıkarmadım sormuştum kaç kutu karşılıyor ama bilmiyorum canım

Sağol canım doktora gidinceye kadar herkesin kafası karışık olacak sanırım 😅

Merhaba canım benim 12.ci gün 765
14.cü gün 2100 çıktı tek embriyo kondu ama içinde bölünme var mı bilmiyorum doktora gitmedim daha belli değil gidince belli olacak :KK51:
Benim değerlerimde düşüş var kimyasal gebelik oluştu 559 düştü

Bana hep bi kuru yazdılar karşılamıyor diye geçen yeni bi hemşire gördüm dedim zorla 2 tane yazın karşılamazlarsa öderim yazdı karşıladı. Şimdiye kadar hep cepten aldık 3. Ye transfer oldu m. Bak demekki 3 kutu da yazabiliyorlarmış niye yazmıyorlar sinir oldum

Kızlar ya aklıma bi şey takıldı şimdi ben kese görmeye gittim doktor 5 haftalık dedi ya içinde yolksac görmedik görmemiz gerekiyor muydu? Ay kafam ona takıldı ya olumsuz bi şeyse diye siz görmüş müydünüz? Yoksa sadece kese mi gördünüz

Kızlar ya aklıma bi şey takıldı şimdi ben kese görmeye gittim doktor 5 haftalık dedi ya içinde yolksac görmedik görmemiz gerekiyor muydu? Ay kafam ona takıldı ya olumsuz bi şeyse diye siz görmüş müydünüz? Yoksa sadece kese mi gördünüz
Ben sorunca doktor gösterdi ben sormadan göstermedi benim oluşmuştu

Aynen valla sürekli belirti arıyorum bende sayfada benim belirtilerimle karşılaştırıyorum 😊 kasık ağrılarım var, bazen belime ağrı giriyor. Afedersin gazım oluyor. Bazen de karnım ağrıyor başka da belirtim yok ama ilk denemem başarısız olduğu için korku fazlasıyla. Sen belirtiler nasıl
Benim bugün transferimin 2. Günü hiç belirti yok bende henüz 😊 senin belirtiler ne zaman başladı transferden sonra bu 10 gün nasıl geçecek bilmiyorum 🤭🤭😂

X