2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Biz senle aynı gün olduk ama bana 6. Hafta dedi doktor ben de nette uygulamada 6. Hafta diye hesapladım benimde aklım karıştı canım ama benim kalp atışınu nasıl duydu o zaman 5. Haftada kalp atışı duyabilir mi ki acaba vajinal diye mi duydu
Kızlar googleye tüp bebek hafta hesaplama yazın drselcuk diye bi siteden bakın ☺️

Son beta testiniz kaç çıktı? Transfer ne zamandı? Ben de randevu alacağım kese için ama ne zamana almalıyım bilmiyorum 2 hafta sonra dediler 1 hafta geçti
Benim 12. Gün 894 15. Gün 2864 çıktı betam aynı Gün doktor kese var mı bakalım dedi karnımdan baktı keseyi gördük çok şükür 12 gün sonra kalp atımına çağırdı 26 Şubat transfer tarihim beta 1500 üstünde olunca kese görünür demişti doktor ❤️❤️🌸🌸

Kuzu çok ümitliydim ya 5AA kalitesindeydi bende ki tek sorun çikolata kistiydi doktorumda kesin tuttu gözüyle bakabilirsin diyordu her defasında. Doktora giderken 4 saat yol gidip geliyorum ona mı üzüleyim karnımdaki iğnelerden oluşan morluklaramı maddi manevi çok yıpratıyor gerçekten 😢😢
Zoladex vurulmadı mı transfer öncesi ? Bende de çikolata kisti vardı yumurta toplamadan sonra bir doz yeterli geldi sonraki ay transfer oldu

Benim 12. Gün 894 15. Gün 2864 çıktı betam aynı Gün doktor kese var mı bakalım dedi karnımdan baktı keseyi gördük çok şükür 12 gün sonra kalp atımına çağırdı 26 Şubat transfer tarihim beta 1500 üstünde olunca kese görünür demişti doktor ❤️❤️🌸🌸
Evet ben de öyle biliyorum ya ama bana çok sonraya verdiler kese randevusunu bir de benim doktorum karından değil transvajinal bakıyor alttan yani daha erken görmesi lazım 🙄 ay inşallah hepimiz duyarız kalp atışını sağlıkla kucağımıza alırız 🤍

Evet ben de öyle biliyorum ya ama bana çok sonraya verdiler kese randevusunu bir de benim doktorum karından değil transvajinal bakıyor alttan yani daha erken görmesi lazım 🙄 ay inşallah hepimiz duyarız kalp atışını sağlıkla kucağımıza alırız 🤍
Benim 14. Gün 2336 çıktı beta vajinal baktığı halde 10 gün sonraya randevu vermişti doktor

Benim 14. Gün 2336 çıktı beta vajinal baktığı halde 10 gün sonraya randevu vermişti doktor
Ay iyi bari yalnız değilim. Doğal yolla gebe kalanlar gibi oh hamileyim diye kafam rahat gezmek istiyorum artık ya doktorun hemşirenin her lafında bişey arıyorum sanki benden bişey gizliyorlar😁

Merhabalar aranıza yeni katılıyorum. 16 martta transfer oldum. 5. Gün 2 embriyo . Yaşım 38 ve 2.denemem. hepimiz pozitif görelim inşallah. Çok heyecanlı ve korku içindeyim. Sizlerin bu süreci nasıl geçti 🥰
Heyecan telaş tabiki korku 😊 bu duygular hep yakamda peki hiç belirtiniz var mı acaba günler geçmek bilmiyor onun için sürekli belirti arıyoruz 😂

Amin canım inşallah belki senin hem kese hem kalp atışı aynı anda duyulur her şey de bi hayır vardır ümitsizliğe kapılma biliyorum beklemek kolay değil çabucak geçer inşallah 🙏🙏🥰🥰❤️❤️🌸🌸

Yaa orda tam 5 hafta çıktı son adet tarihime göre 4+5 ama burda yazılan o 5+9+transferden bugüne geçen süreyle 4+1 filan oluyor 😁😁
Diğer hesaplardan hiç anlamıyorum amamantıken düşündüğümde 5. Gün embriyosu koyulduysa mesela koyulduğı gün 2+5 olmuş oluyo transferden 2 gün sonra 3. Haftaya girmiş gibi hesaplıyo o site ama bilemedim bendee hiç. Neyse hepimiz ultrasond netleştiririz artık şuanlık ortalama bişeyler bilelim yeter 😅

Canım merry06 merry06 transfer tarihim 27.03.2024 olaral kesinleşti tabloya ekler misin?Kızlar bugün kan verdim progeston 0.03 çıkmış ne anlama geliyor bu.Glukozda 91.

X