2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Güldürdün beni canım senin soğuk nevaleyi çok merak ettim doğrusu 😂😂😂 benimkide sabah mesaj atıyor transfer yapılan hastanede kan verip muayenehaneye gelin doktor bey sonucu yüz yüze söylemek istiyor diyor uzak dedim yakınımda ki hastaneye kan vermeyi düşünüyordum dedim yaaaa gelemezmisiniz o kadar mı uzak size yaaa yazmış 😂😂değişikler bu asistanlar
Benimki işine gelirs tatlı işine gelmezse bir okadar gıcık ve soğuk olabiliyor 😏😏😏

Transfer sonrası 23. Gün 5+9+23 = 37 yani 5+2 doğru hesaplamış gibi duruyor ama C Cennet6161 biz aynı gün transfer olduk🤣 neyse her bebek aynı tornadan çıkcak değil ya ☺️
Biz senle aynı gün olduk ama bana 6. Hafta dedi doktor ben de nette uygulamada 6. Hafta diye hesapladım benimde aklım karıştı canım ama benim kalp atışınu nasıl duydu o zaman 5. Haftada kalp atışı duyabilir mi ki acaba vajinal diye mi duydu

Kızlar ya progestan fitil yüzünden idrar yolu enfeksiyonu oldum galiba çok dikkat ettim çok su içtim ama zaten çok yatkın bi bünyem var . Fitil yerine hazır enjeksiyon kullanan var mı memnun mu onun adı ne yazabilir misiniz bi. Kalçadan vurulan değil kendimizin yapabildiği.
Progestan dex. Hem fitil hem de bu iğneyi kullanıyorum iki ampul olarak

Kızlar pozitif olan hanımlara sorum olucak 2 gündür su gibi akıntım geliyor iç çamaşırım ıslanıyor peçete koyuyorum oda ıslanıyor yapışkan ama kokusuz sizde de bu durumu yaşayan oldu mu değişen hormonlardan mi acaba ilk geldiğinde özür dilerim 'tuvaletimimi yaptım acaba ' dedim sonra baktım yine geliyor

Bana da doktorum hareket et hareketsiz sakın kalma dedi ben de namazı normal kılmaya başladım inşallah bir sıkıntı olmaz rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın 🤲🏻
Ben ilk birkaç gün oturarak kıldım sonrasında normal kılıyorum sorun olmaz heralde bizim surecimiz sıkıntılı ve endişeli olduğu için bence biz herşeye dikkat etmeye çalışıyoruz analarımız bizi nasıl doğurdu benim annem bende son zamanına kadar tarlaya gitmiş bizimle kıyaslayınca ohooooo

Kızlar ya progestan fitil yüzünden idrar yolu enfeksiyonu oldum galiba çok dikkat ettim çok su içtim ama zaten çok yatkın bi bünyem var . Fitil yerine hazır enjeksiyon kullanan var mı memnun mu onun adı ne yazabilir misiniz bi. Kalçadan vurulan değil kendimizin yapabildiği.
Canım ben
Progesran dex göbekden vurulan
Progestan fitil kullanıyorum birde
Bende enfeksıyon oldum Doktor enfeksuyon ıcın ayrı fitil verdı Ucretı 450₺ aldım onu kullanıyorum Ama varya sarı sarı nasıl akıntı cıkarıyor
Hepte dıkkat etmıstım Elımı yıkadım Guzelce Fiyili koymadan ama yınede kapmışım enfeksıyon ıste

Ben ilk birkaç gün oturarak kıldım sonrasında normal kılıyorum sorun olmaz heralde bizim surecimiz sıkıntılı ve endişeli olduğu için bence biz herşeye dikkat etmeye çalışıyoruz analarımız bizi nasıl doğurdu benim annem bende son zamanına kadar tarlaya gitmiş bizimle kıyaslayınca ohooooo
Ama işte Onlar Hemen hamıle kalabılıyodu bızler oyle degılız Cano🥹

Canım ben
Progesran dex göbekden vurulan
Progestan fitil kullanıyorum birde
Bende enfeksıyon oldum Doktor enfeksuyon ıcın ayrı fitil verdı Ucretı 450₺ aldım onu kullanıyorum Ama varya sarı sarı nasıl akıntı cıkarıyor
Hepte dıkkat etmıstım Elımı yıkadım Guzelce Fiyili koymadan ama yınede kapmışım enfeksıyon ıste
Ben eldiven takmadan fitili koymuyorum

X