2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok sağolun şuna benim rahim kalınlığı yeterli o zaman opu dan sonra incelebilir tabi taze transfer olması için dua ediyorum sizin durum nasıl

Çok sağolun şuna benim rahim kalınlığı yeterli o zaman opu dan sonra incelebilir tabi taze transfer olması için dua ediyorum sizin durum nasıl
rica ederim evet senin yeterli gibi şuan
benim dondurulmuş Embrıyo olduğu için rahim dinlendirme yapıldı iyi de oldu ama pcos olduğum için opudan sonra epey bi sıkıntım oldu

Çok dikkat et kendine iş yerindekiler biliyorsa yardım iste onlardan sonuçta gebesin artık
Okul idaresi biliyor öğretmenler daha tedavideyim bebek koyulmadı biliyor benim ilki olumsuz oldu tüm akraba eş dost biliyordu negatif olduğunu öğreneceğim gece sabaha kadar kaç kez yılanlarla boğuştuğum rüya gördüm uyandım ondan sonra bu transferde sayılı kişilere söyledim

İnsan korkuyor tabi negatif olursa diye ama gene de çok çok dikkat etmek lazım Allah’a emanet ol inşallah

ya ne kadar az kişi bilse o kadar iyi aslında

Bilmiyorum ki adet tarihime göre hesaplarsa aslında daha büyük olması lazım bilemedim belki karıştırdı hesabı bende çok kurcalamadım olsun Allah’ın izniyle büyüsünde tarihi de netleşir
embiriyo gün sayısı +Transferden sonra 9 gün daha ilave edeceksin 5+9+kaçıncı günse tüp bebekte hesaplama bu şekilde

Kızlar ya progestan fitil yüzünden idrar yolu enfeksiyonu oldum galiba çok dikkat ettim çok su içtim ama zaten çok yatkın bi bünyem var . Fitil yerine hazır enjeksiyon kullanan var mı memnun mu onun adı ne yazabilir misiniz bi. Kalçadan vurulan değil kendimizin yapabildiği.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…