2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimde 27mart.Erken test yapıpta kendimi kahretmek istemiyorum. Daha evvel çok yapıp, tek çizgilerle günlerce ağlayıp üzülmüşlüğüm var. İnşallah kan testinde de pozitif görürsünüz. Amin inşallah bana da nasip olur.
🙏🌹
Mübarek günlerdeyiz inşallah pozitif bekleyen herkes hepimiz güzel haberler alırız. Gönlünde güzel çiçekler açsın inşallah 🌸💜

Benim daha çok yeni transferin 5.günü, adet olcam gibi bel ve kasıklarım ağrıyor. Adet tarihimde yaklaşıyor🫤 hemen hemen test günüyle aynı tarihlerde.yine tutmadı diye korku sardı😖hamile olanlar hayırlı sağlıklı evlatlarınız olsun. bizler için de dua eder misiniz. Allah kimsenin çektiği acıları, sabrını, Umudunu boşa çıkarmasın inşallah.
Kız pozitifler hep yazdık bunları hep endişelenme hepimizde oldu 😍 hatta sevin bile ☺️

Senin yine iyi canım benim doktor 15 nisan verdi randevuyu :KK51:

Transferden itibaren 35-42 günde anca belli oluyor herşeyi şimdi gel git yapma hepsini bir görelim dedi ama ben nasıl sabredicem bilmiyorum:işsiz:
Of çok zor gerçekten sürekli bir belirsizlik bana da başka teste gerek yok dedi ama ben en azından artışı görüp rahatlayım diye eşime söylemedim yarın yine kan vercem 😂

Ya ya yaaaa çok heyecanlıyım çok sevindim, hadi hayırlısıyla darısı başıma 😍 valla yarın tam bilgi alamazsam başka doktora gidicem çok meraktayım🤣
Benim doktor biraz somurtkan ya çok az konuşuyor ve hep endişeli gibi ağzından zorla laf çıkıyor ben de değiştirmeyi düşünüyorum ilerde doktorumu

Ya sinirden kudurdum resmen. Bizim devlet hastanesinde 1 saatte cıkıyodu tahlil sonucları bugün 2. Kanı verdim sabah 11 de hala çıkmadı laboratuvar değiştirmişler galiba. İlk kanda böyle geç çıkmıştı. Millet aya gider gercekten bizim hastanelerde de var olan güzel bir düzeni bozarlar geri geri gideriz 😡

Kızlar benim değerim yükselmedi.2 katına çıkmadı 303 tü 573 odu şimdide 590 oldu🥲
Canımmm çok stresli ve üzücü bir durum ama sakin ol lütfen forumalarda duraksama yaşayıp birden yükselen değerler çok okudum inşallah seninde öyle olacak 7. denemen biliyorum umarım evladını kucağına alırsın 🙏🙏🙏

X