2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yarın da benim transferim olacak inşallah hem çok heyecanlıyım hem de korkuyorum
Benimde transferim yarın 10 30 bu gece uyuyabilicegimi sanmıyorum hem çok heyecanlıyım hem stres kendime moral vermeye çalışıyorum yarın bu saatler 3 kişi olucam diyorum Allah yardımcımız olsun

Gönül istiyorki herkes pozitif olsun kocaman gobuslerimizle penguen gibi yürüyelim negatif olan arkadaşlar pes etmeyin benim 9 doğal gebeliğim var şuan herkes az mi çıktı beta diye düşünüyor bende yıllarca ne olur az olsun diye dua ediyordum 8 mol gebelik 1 kimyasal gebelik 1 başarısız tüp Bebek şuan 2 transferimi bekliyyorum yilllarim gitti yine de Rabbime hamd olsun yaşıyorsak nefes alıyorsak umut herzaman vardır

Asla acılı değil, smear testi gibi hissettiriyor. Progestan dex kullanırsanız kutusu 860 lira, ben günde 2 tane kullanıyorum. Bunun dışında ilaçları devlet karşıladı
Bizim özel olacak o yüzden para çok gider ilaça sanırım sağolun yorum için smear gibiyse sorun değil

Teşekkür ederim canım geçen sene düşük başlayan beta ile kürtaj oldum düşünmemek elde değil inan. İnşallah 2 kat artar bakalım
Seni çok iyi anlıyorum bende yükselen yüz binleri bulan betamla uykusuz gecelerimi unutamiyorum 8 kürtajın 7si anestejili 1 tanesini canlı canlı olmuştum geriye dönüp bakınca neler yaşamışım diyorum ama önümüze bakıyoruz yaşanılan geçti gitti hamileliğinin keyfini çıkar inşallah seneye bu zamanlar dinlenicek zamanın kalmaz

Arkadaşlar transfer acı durumunu lütfen paylaşın
Ben hiç acı hissetmedim sadece idrara sıkışık olmak biraz rahatsız ediyor çünkü karnına bastırıyorlar o biraz sıkıntı onun dışında ilaçlara toplam 6 bin verdik progeston dex progeston fitil clemax corasprin estrofem bunlardan bazıları bi kaç kutuydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…