2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar 9. Gün 86 sonucum düşük değil mi?
Canımmmm tebrik ederim üzülme sakın sevin değerin düşük falan değil kaldı ki testi biraz erken yapmışsın içini kalbini ferah tut bebeğin sana sımsıkı tutunacak büyüklerin bir lafı vardır korkulu düşün sonu hayırdır diye, her şey çok güzel olacak

Maşallah canımm inşallah benim de iki gün sonra artar böyle çok teşekkür ederimm moral oldunuz hepiniz

Kızlar merhaba 6 martta transfer olsun 5. Gün embriyosu 2 adet bugün 6. Günüm test yaptım negatif çıktı moralim çok bozuldu erken mi sizce

Merhaba, yas 36, ilk denemem, 2 adet 5.gun embriyosu, transfer tarihi 7 mart

Beni de listeye ekleyebilirsiniz

Test gunum 18 mart, bekliyoruz

Progesteron fitil, corasprin, vitamin, kan sulandirici igne ve estrofem kullaniyorum. Ek olarak 3 gune bir progesteron igne oluyorum.

Herhangi bir belirtim yok. Ilk 3 gun sadece batma ve kasik agrisi oldu. Sonra kesildi.

Canım genetikten sonuç 20-25 günde geliyormuş. Sen 2 adet dönemi beklersin.

Evet canım Yumurta toplandıkdan sonrakı
adetin bitiminde Rahıme cızık atıldı.
Daha sonra bıraz kanamam oldu 3 gun 28 gun sonra tekrar adet oldum o zaman baslsdık

Yani 2 adet beklemen gerek

Hoçgeldin canım ekleyeyım

kızlar 2 gundur agzımda acımsı kuruluk var ne kadar su ıcsemde Agzımın ıcı hıcbısey yememışim gıbı kuru Sizdede varmı?

Evet canım Yumurta toplandıkdan sonrakı
adetin bitiminde Rahıme cızık atıldı.
Daha sonra bıraz kanamam oldu 3 gun 28 gun sonra tekrar adet oldum o zaman baslsdık

Yani 2 adet beklemen gerek
Bana yumurta topladığı sırada yaptı yalnışmı yaptıkı ? Rahımınde ınce bant gıbı bi şey vardı onu aldık dedı bilemiyorum ya inşAllah bu defa olumlu olur hepımız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…