2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Amin, inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız. Ağrımayan yerim yoktu benim öyle söyliyim. Demek ki bünyem kuvvetli değil.Çok zorlandım çok. Bide üstüne grip oldum o da beni çok güçsüz ve zayıf düşürdü. Ağrıyı daha fazla hissediyorum. Grip ilacı içiyorum bişi olmaz inşallah. Ağrı kesici olarak da parol içiyorum. İlaçları düzenli içiyorum şifa olsun hepimize.

Düşüğe sebeb oluyormuş benim de yüksek çıkmıştı tüp bebek doktorum kontrol altına almazsan düşük yaşayabilirsin dedi sizde şdurum ne durduk yere mi söyledi
Evet düşüğe sebep oluyormuş. Ama çok yüksek değil değerin dedi. İlaçla düzelebilirmiş. Bugünden itibaren ilaca başlıyorum.

Ayyyyy
Dur dur hemen neden düşük diyorsun. Maşallah güzel çıkmış ve daha erken yaaa çok şükür inşallah güzelce sağlıkla ilerler kendini hiç üzme
Canım çok sağol hala şoktayım tam sevinemedim de. Sağlıksız olan transferde 10. Gün 44 ile öğrenmiştim. Bu değere Çok şükür. O kadar çok negatif bekliyordum ki anlatamam size hala inanamiyorum

Bir kere senin bugün 9 değil 8. Günün ve gayet güzel sonuç nerden çıkarttın düşüğü
Ya bilmiyorum düşük başlayan beta ile kaybetmistim bebeğimi şimdi de öyle mi olacak diye korktum. Çok sağol canım Seni hiç tanımadığım halde kaç gündür dua ediyorum simdi o kadar içten istiyorum ki güzel haberini okumayı. Allah razı olsun canım çok destek oldunuz hepiniz çok yorulmuştum. İnşallah hepimiz için sağlıklı gebelikler olsun

Çok güzel değer hayırlı olsun. Benim dün 11. Günümdü kan vermiştim bir iki saate sonuç çıkar. Bu değeri görmek bana da nasip olur inşallah çok stresliyim
İnşallah canım inşallah hepinize çok dua ediyorum. Benim için yolun sonuydu tekrar deneyemezdim cok korkuyordum o yüzden. İnşallah pozitif haberlerinizi bekliyorumm

Canım çok sağol hala şoktayım tam sevinemedim de. Sağlıksız olan transferde 10. Gün 44 ile öğrenmiştim. Bu değere Çok şükür. O kadar çok negatif bekliyordum ki anlatamam size hala inanamiyorum
Şükürler olsun canım. İnşallah sağlıkla ilerler tüm anlarına burada şahit oluruz. Benim testler de pozitif yarın kan vereceğim. Benim de yarın 8.gunum

Çok güzel değer hayırlı olsun. Benim dün 11. Günümdü kan vermiştim bir iki saate sonuç çıkar. Bu değeri görmek bana da nasip olur inşallah çok stresliyim
Güzel haberlerini alacağımıza inanıyorum. Stres yapma şuan. Sonucu değiştiremeyiz o yüzden kendini sıkma inşallah o leke yerleşmeydi ve bebişin seninledir . Sonucu merakla bekliyorum

Kızlar bu gün aradılar 13 yumurtadan 8 tane döllenmiş sizce nasıl ? Rahıme çizik yaptıranlar transferınız yumurta toplamadan sonrakı adetdemı oldu ? Genetıke gonderıcem ve cıft transfer istıyorum ilki negatıfdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…