2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ahahaha sormaya korkulan soruyu sorduğunuz için sizi tebrik ediyorum bende henüz bırakamadım tamamen kahve ve sigara olmazsa olmazımdı transferden önce kahve içmeyi kestim sigara malesef günde 3-4 bende içiyorum bunun için suçluluk ve vicdan hissettiğim için de gizli yapıyorum annem görmeden vs. Umarım hepimiz sağlıkla gebe kalırız ve gebeliğimiz tamamen bırakmamıza vesile olur

Günaydın. Allah korktugunuz seyleri yaşatmasın size. Naptiniz bu gun kan verecektiniz merakla sizi bekliyorum

Merhaba beni de ekler misiniz. Yaş 36, 2.deneme, 2 adet 5.gün. transfer: 06.03.2024

Nasıl biraktin ben yılların içicisiyim malesef dönem dönem bıraktığım oldu ama bir türlü kurtulamadim ya nefret ediyorum dişlerim sarariyor kıyafetlerim kokuyor ama bir türlü kurtulamadim su illetten
Ben de 15 yıldır içiyordum. 3-4 gün 39 derece yattığım bir grip geçirdim, orada zaten pek içemedim. Sonrasında kokusundan tiksinmeye başladım, kendime tarih belirledim ve bıraktım direkt. Bir hafta kadar nikotin sakızı çiğnedim sonra falıma geçtim. Şu an hiç ihtiyaç hissetmiyorum

Bende max 4 tane içiyorum. Dün hiç içmedim bıgün daha içmedim. Onun dışında sürece başlamadan önce güne de 1 paket içerken şuan haftada 1 paket bitiriyorum

Benımde oldu aşırı Hatta agrı kesıcı yaptılar 2. Yumurta toplamada oldu bu yerımden kalkamamıstım ama kanama olmadı
İlıkndede sonradan oldu Ohss olmuştum.
İnşallah emeklerimizin, çektiğimiz ağrıların karşılığını güzel bi şekilde almak nasip olsun.

Allah a şükürler olsun kanama azaldı, leke şeklinde.Kasıklarımda ağrı ve affedersiniz gaz çok rahatsız ediyor. Doktor parol reçete etti onu kullanıyorum. Bide üstüne ben grip oldum. Burnum tıkalı, eklemler kaslar aşırı ağrıyor.Grip ilacı içmek zorunda kaldım çünkü dayanamıyordum. Eşimde iç grip ilacından bişi olmaz dedi. Geldi mi hepsi üst üste geliyor. İnşallah bişi olmaz da bu çektiklerimize değsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…