2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Iyiz şükür. Uyku sorunlari var geceleri. Onun dışında iyiz ek tadimlara başladık. Evet gerçekten çok heyecanli korkulu guzel gunlerimiz geçti. Onuda bol bol öp

tadım yaptırıyorum öğün gibi pek başlamadım her türlü meyve sebzeyi çatalla ezerek parça parça veriyorum biraz karmaşık geliyor bana sen ne durumdasın
Cnm bnde 1 ay oldu tadım şeklınde anam babam usulü sofradaki çorbadan, meyve, sebze çatalla ezıp yoğurt verıyorum osekılde bide emiyor işte

Kızlar selamlar,ben burada çok aktif olamasam da ara ara uğruyorumUmarım hepiniz bebeklerinizle beraber çok iyisinizdirBiz 5 ay 25 günlük olduk bugünZaman su gibi akıp geçiyorBir aydır ek gıdalara başladık meyve ve sebzeleri püre haline getirip veriyorum.Meyveleri de yoğurtla beraber veriyorum puding gibi yapıp.Siz neler yapıyorsunuz bu süreçte?Noyan beyimiz anne sütü ile besleniyor bu arada

Iyiz şükür. Uyku sorunlari var geceleri. Onun dışında iyiz ek tadimlara başladık. Evet gerçekten çok heyecanli korkulu guzel gunlerimiz geçti. Onuda bol bol öp
Uyku herkesde sorun heralde suan yaa dönemsel heralde bizde tadimalri bitirdim 2 ana 1 ara olarak veriyorum 7. Oglende verebilirsin demisti doktor bakalim haftaya 7olacagiz
Nasılsın kuzum?Eymen paşa nasıl?bende onu öpüyorumevet heyacanlı günlerdi ek gıda dönemindeyiz kavgayla yemek yiyoruz
Cok sukur canim iyiyim Eymenle gunlerimizi geciyo kavga dovus dişleri cok hizli geldi onun sıkıntısı var bu ara ekstra hergun ne yedirsem stresi bugunumuze cok sukuuuurrr cok bekledik
İiyiz çok şukur kuzum sen nasılsın? Bebişin nasıl
İyiyiz valla yemek uyku kavga dovus ilerliyoruz genelde Eymen kazaniyor ama cani sag olsun
Çok şükür iyiyiz canım 3 gün sonra 7 aylık olucaz Allahın izniyle Eymen paşayıda yanaklarından öpüyorum Nereden nereye geldik çok şükür
Evet ya bizde 6 gun sonra ne cabuk buyuduler 5ay sonra 1 yass

Sağlıkla huzurla inşallah o günlerede kavuşuruz benim tosbik oturuyor artık çok duygusalım bu aralar

Bizdede durum aynı ya Yunus çok yiyen bebek diğil asla bazen yapıyorum çöpe gidiyor..iki tane diş gelmek üzre bizde daha yeni yeni çok duyğusalım büyüyor oğluşum..şükür bu günümüze

Bizdede durum aynı ya Yunus çok yiyen bebek diğil asla bazen yapıyorum çöpe gidiyor..iki tane diş gelmek üzre bizde daha yeni yeni çok duyğusalım büyüyor oğluşum..şükür bu günümüze
Bizim 4. Geldi tavsanlar da sisti onlarda 2 haftaya gelir kesin

Sağlıkla huzurla inşallah o günlerede kavuşuruz benim tosbik oturuyor artık çok duygusalım bu aralar
Oooy kurban olduklarim daha dun ha geldi ha gelecek yok hareketi az yok sancim var faland derken simdi yemek oturma emekleme diyoruz ahh aahh Eymen daha oturamiyo aşırı hareketli oturdugu an biyerlere uzanmaya calisiyo o yuzden devriliyo bakalim hallederiz onuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…