2024 Lgs Anneleri

Evet full diğer dersleri
İstediği liseler olmuyor maalesef

inşallah güzel bir lise olur
İstanbul erkek olmasa bile istanbulda başka nitelikli güzel okullarda var. Onlardan biri olur bence. Toplam yanlış sayısından ziyade Türkçeden 1 yanlış yapmış olması gayet iyi bence. Yüzdelik dilimi iyi gelir

Çapa filan da olmuyor sanırım
Etrafımızdaki bir kaç fen lisesi var onlardan biri olur herhalde
O kadar basit soruları yanlış yapmış ki
Okyanusu geçmişim derede boğulmuşum diyor

Hayırlısı artık diyorum

Sizin çocuğun nasıl

biz 7.sınıfız. sizinle çocuklarımız birbirine çok benziyor. İstanbul da seçenek biraz daha fazla
İnşallah istediğiniz olur.

Öyle deme lise de daha çok çalışacak ders sayısı ve konular artacak iyi lise önemli ama öncelik her zaman üniversite sınavı olmalı

Öyle deme lise de daha çok çalışacak ders sayısı ve konular artacak iyi lise önemli ama öncelik her zaman üniversite sınavı olmalı
İyi bir lise gerçekten çok önemli

Emek verirsen karşılığını alırsın sözüm boş kaldı maalesef
Şimdi hem kendimi hem onu yks ye çalışması için motive etmek zor geliyor açıkcası

Olaylara iyi yanından bakmak için baya çaba gösteriyorum ama

Zamanla ikimiz de daha iyi hissedeceğiz

Kimse yaşadığımız hayal kırıklığını yaşamasın inşallah

Nevreste nin oğlu naptı acaba
O yazmadı
İyi gelmedi canım sınavda çok stres yapmış. Aslında matematiği çok iyiydi. Onda bile çok yanlış yapmış. Elleri titremiş. Son denemeleri çok iyiydi.Özellikle matematiği ya full ya da bir yanlış yapıyordu. Diğerleri yine benzerdi. Biz çok iyi bekliyorduk. Normalde çok sakindir. Sınav stresini kontrol eder. Ama nasip değilmiş.
Artık sıralamayı bekleyeceğiz.

Sizin de lgs ye girecekti dimi çocuğunuz

Sizde haberler nasıl
Türkçeden ve İngilizceden yanlışı var diğer dersler iyi geçmiş matematik kolay dedi fen zaten en iyi olduğu ders onu ful yapmış artık kısmet zaten ben evimin yanındaki okula 5 dk yürüme mesafesinde gitsin istiyorum
oğlum fen lisesi istedi fazla uzak değil ama motorla okula gitmek için hedef koymuştu kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…